BİM Steelseries Oyuncu Mouse İncelemesi

BİM Steelseries Oyuncu Mouse İncelemesi

22 Haziran 2018

BİM'e 22 Haziran 2018 tarihinde gelecek olan Steelseries marka Rival 110 modelindeki optik oyuncu mouseu 139.00 TL fiyatıyla oyun severleri şaşırtıyor. Çünkü şuanda piyasada 180 - 220 TL aralığında bulunabiliyor. Eğer bu mouseu almayı düşünüyorsanız kesinlikle 22 Haziran günü sabah erkenden gitmelisiniz çünkü stoklarla sınırlı olduğu için hemen tükenebilir. Yaklaşık 70 TL karla BİM'den bu ürünü alabilirsiniz. Dilerseniz ürün incelemesine geçelim.

Kalite

Çok iyi bir tasarımı olan BİM Steelseries Rival 110 modelinde kullanılan malzeme aşırı kaliteli. Bu kapsamda ele verdiği hissiyat ise tartışmasız muhteşem diyebiliriz. Adı üstünde Steelseries. Bilindiği üzere oyuncu ekipmanları konusunda en kaliteli firmalar arasında yer almayı başaran Steelseries'in olmamış, kalitesiz diyebileceğimiz tek bir ürünü bile bulunmuyor.

Tasarım

Sade olması, fazla abartı sevmeyen oyunseverlerin hoşuna gidiyor. Klasik bir tasarım, göz yormayan ışıkları olan Rival 110un yalnızca yan tarafında 2 tuş bulunuyor. Aynı zamanda da üst bölümünde Dpi değiştirme tuşu mevcut.

Switch

Switchleri çok muhteşem olan Rival 110, oyun oynarken kendisini kanıtlıyor. Aynı zamanda Skatezleri Sensei Raw modeline kıyasla daha küçük durumda. Fakat buna rağmen çok iyi konumlandırıldığından sıkıntı yaratmıyor. Aynı zamanda kayganlık namına hiçbir sorun yaşatmıyor. 

Yazılım /  Ayarlar

Yazılımı çok iyi kodlanan Rival 110'nda çok sayıda ayar yapabilirsiniz. Renk ayarını, tuşların görevini, cpi 1 ve 2 ayarlamalarını tek tıkla değiştirebilirsiniz.

Ürün Yorumları

Yorumlara değinecek olursak, yan taraftlarında yer alan kabartmalı malzemenin belirli bir süre kullanıldıktan sonra aşındığı belirtiliyor. Skatezlerinin çok iyi olduğu söyleniyor, sadece ince olması can sıkıyor. Kutu içeriğinin rakiplerine göre zayıf olduğunu söyleyen kullanıcılar, sadece sticker ve nameplatein var olduğunu iletiyor. 

BİM Steelseries Oyuncu Mouse İncelemesi

Editör Yorumu:

Bende bir oyuncuyum. Profesyonel olmasam da çoğu e-spor oyununu oynamaktayım ve bu mouse'u bir dönem kullanma fırsatım oldu. Ne kadar memnun kaldım anlatamam. Piyasada yer alan uzay mekiği gibi heryeri tuş olan mouselere kıyasla sadeliğiyle ön plana çıkan bu ürün, elim şu tuşa değmesin, ya yanlış bastım gibi söylemler yapmanıza izin vermiyor. Çünkü yan tarafta yalnızca 2 tuş bulunuyor. 200 TL gibi bir fiyatı olan bu ürünün BİM'de bu kadar düşük olması oyunseverler için bir fırsat. Gelir gelmez almaları gerekir. 

Etiketler : Aktüel