BİM Simfer 40L Turbo Fırın İncelemesi

BİM Simfer 40L Turbo Fırın İncelemesi
Editör: Tuğba Karakuş Aktüel 2 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

BİM 13 Temmuz 2018 aktüel kataloğunda yer alan Simfer markalı 40 litre hacmi bulunan turbo fırın, 6 fonksiyonlu olarak geliyor. Mekanik saat, termostatlı ısı kontrol sistemi, hediye tepsiler, tel ızgara ve iç aydınlatma gibi ekler ise ürünün özellikleri arasında yer alıyor. Buyrun detaylı bir şekilde inceleyelim.

6 Fonksiyonlu 

6 fonksiyonlu ürünü, 6 farklı şekilde kullanabiliyorsunuz. Yani nasıl mı? Kek pişirirken farklı ayarlamalar, börek pişirirken farklı ayarlamalar, pasta yaparken farklı ayarlamalar v.b. v.b. Çok sayıda yiyecek için yapabileceğiniz ayar bulunuyor. 

Mekanik Saat

Mekanik saat sayesinde fırında yemeği unuttum, keki unututm, yandı derdiniz yok. Kekin pişme süresi 20 dakikaysa, 20 dakikalık ayarlama yapıyorsunuz ve 20 dakika sonra fırın otomatik olarak kendini kapatıyor, zili ötmeye başlıyor. 

Termostatlı Isı Kontrol Sistemi

Isı kontrol sistemi beraberinde içerideki ısı seviyesini ayarlayabiliyorsunuz. Yani 120 derecede bir yiyecek pişirecekseniz, içerinin ısısını 120 dereceye ayarladığınızda otomatik olarak 120 derece ısıya ulaşıldığında fırın daha fazla ısı vermeyi kesecektir. 

Hediye

Fırın yanında bir adet kare, bir adet de yuvarlak tepsi hediye olarak gönderiliyor. Bu sayede ek bir tepsi almaya gerek duymuyor, ölçülerine uygun bir tepsi aramıyorsunuz. 

Görünüm

İç aydınlatması sayesinde hem görünüm açısından hem de içerdeki yiyeceğinizin pişip pişmediğini ısı kaybetmeden görme açısından çok güzel bir şekilde dizayn edilen iç aydınlatma, sizleri mest edecek.

BİM Simfer 40L Turbo Fırın İncelemesi

Fiyat

Ürünün fiyatı 159.00 TL olarak ön plana çıkıyor. Ayrıca kredi kartına taksit yaptırmak istiyorsanız, peşin fiyatına 6 taksit yaptırabiliyorsunuz. Herhangi bir fazlalık veya ek ödeme bulunmuyor. 159.0 TL, 6 taksite bölünüyor. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com