BİM PHILIPS Buhar Kazanlı Ütü İncelemesi

BİM PHILIPS Buhar Kazanlı Ütü İncelemesi
Editör: Mutlu Dinçer Aktüel 7 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

10 Ağustos 2018 tarihli BİM Aktüel kataloğunda yer alan PHILIPS markalı Buhar Kazanlı Ütü “HI5916” modeliyle birlikte geliyor. Ürünün genel olarak yorumlarına baktığımızda, olumsuz bir yorum göremedik. Genel olarak övülen ve seveninin fazla olduğu bir ürün diyebiliriz. Hanımlar dikkat! Eğer bir ütü arıyorsanız, bu ütü tam size göre. Gelin bakalım neymiş ne değilmiş?

Üründe öne çıkan 2 özellik bulunuyor. Bu özelliklerden bir tanesi 5 bar buhar basıncının olması, diğeri ise çıkarılabilir su haznesinin bulunması. Bu 2 özelliğiyle birlikte dikkatleri üzerinde toplamayı başaran ürün uygun fiyatı ve peşin fiyatına taksit yöntemleriyle de geldiği gün stoklarda tükenecek gibi duruyor.

Çıkarılabilir su haznesi sayesinde, git gel su taşımak zorunda değilsiniz. Direkt olarak ütüyü kaldırarak su doldurmak zorunda da değilsiniz. Hazneyi çıkartıp, rahat bir şekilde su ekledikten sonra geri takabilirsiniz. Bu sayede hem zamandan, hem de enerjiden tasarruf etmiş olursunuz.

5 bar buhar basıncı ve 100 g/dak sürekli buhar özelliğiyle birlikte gömlekler, tişörtler, pantolonlar daha doğrusu ütülediğiniz her şey çizgisiz, dümdüz olacaktır. Kırışık elbiseleri, hemen hemen hiçbir kadın sevmez. 3-4 kere de ütüyle üstünden geçer ki kırışıklık kalmasın diye. Bu üründe 1 kere ütülemeniz yeterli olacaktır.

Ürüne ütüleme esnasında su dolumu yapılabiliyor. Su dolumu yapıldığından dolayı da ütüyü yarım bırakmak zorunda kalmıyorsunuz. Hazneyi dolduruyor, ardından ise ütüye devam ediyorsunuz. Kapatıp açmak gibi sıkıntılar yaşamayacağınızdan dolayı ütü soğumuyor. 

Kireç temizleme zamanı geldiğinde üründe hem sesli hem de ışıklı ikaz bulunuyor. Smart Caic Clean adı verilen bu sistem sayesinde kireç temizliği yapma zamanında hemen kolları sıvayarak ürünün performansının düşmesini, ya da elbiselerinizde kireç kalıntıları kalmasını önleyebilirsiniz.

BİM PHILIPS Buhar Kazanlı Ütü İncelemesi

Seramik tabanlı olarak üretilen bu ütüyü kullanmak için 2 dakika bekliyorsunuz. Isınma süresi olarak 2 dakika verilen ütüde, fiyatlar 399.00 TL’yi gösteriyor. Yani düz hesaptan 400 TL. Peşin fiyatına 6 taksitle alabileceğiniz bu ürünü aylık 65 TL gibi bir ücret karşılığında BİM’den tedarik edebilirsiniz. 10 Ağustos 2018 tarihli BİM Aktüelinde gözde ürünlerden olan bu ütüyü kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com