BİM Oyuncu Mouse ve Oyuncu Klavye İncelemesi

BİM Oyuncu Mouse ve Oyuncu Klavye İncelemesi
Editör: Mutlu Dinçer Aktüel 13 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

BİM 27 Temmuz 2018 aktüel kataloğunda yer alan oyuncu mouse, mouse pad ve oyuncu klavyesi Trust markasıyla birlikte geliyor. Tüm ürünlerin 2 yıl boyunca Trust tarafından garantisi sağlanıyor. Herhangi bir kullanıcı hatası olmayan sorunda Trust tarafından cihaz garanti kapsamında onarılıyor veya 0 ürünle değiştiriliyor. Son zamanlarda teknolojik ürünler alanında çok yüksek atılım yapan Trust, düşük bütçeli oyuncuların kurtarıcısı.

Oyuncu Mouse & Mouse Pad 

BİM Oyuncu Mouse ve Oyuncu Klavye İncelemesi

Kablolu bağlantısı bulunan oyuncu mousei üzerinde 6 farklı buton bulunuyor. Makro adındaki bu butonlar sayesinde hızlı erişimler yakalayabiliyorsunuz. Sağ el formunda üretilen mouse, oyun amacıyla üretilmiş Optik mouse 24 ay boyunca garantili. 

Mouse pad ise dikdörtgen şeklinde üretilmiş olup, kenarlarından 1’er cm oyuklar bırakılarak görüntü anlamında agresifleştirilmek istenmiş. Trust logosu hem mousede hem de mouse padde yer alıyor.

Oyuncu Klavye

BİM Oyuncu Mouse ve Oyuncu Klavye İncelemesi

Trust markasıyla BİM’e gelen aktüel ürünlerden bir diğeri ise oyuncu klavyesi. Oyuncu klavyesi denilince akla hemen ışıklı klavyeler geliyor. Fakat bu klavyede maalesef ışıklandırma bulunmuyor. Q dilinde olan klavye standart klavyelerle aynı. Oyun amacıyla üretilen bu ürünün yön tuşları ve W,A,S,D tuşları kırmızı renkte. Multimedya tuşu olmayan klavyede nümerik tuşlar bulunmakta. 

Fiyatlar

Set halinde satılmayan fakat 27 Temmuz 2018 aktüel kataloğunda ayrı ayrı bulunan bu ürünlerden Oyuncu Mouse ve Mouse Pad 24.90 TL karşılığında alıcı bulacak. Piyasadaki diğer ürünlerle kıyaslandığında çok uygun fiyatı olan bu ürünün yanında bir de oyuncu klavyesi almak isterseniz o ürün ise 27.50 TL . İki üründe çok ucuza satılıyor. Almak istiyorsanız 27 Temmuz 2018 tarihinden itibaren sabah erkenden BİM mağazalarından herhangi birine gitmenizde fayda var. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com