BİM Otomatik Çadır İnceleme ve Yorumları

BİM Otomatik Çadır İnceleme ve Yorumları
Editör: Vahap AYZET Aktüel 17 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Ülkemizin en büyük market zincirleri arasında yer alan BİM mağazaları her hafta birbirinden farklı onlarca ürünü temin ederek Aktüel Katalogları ile duyurmasının ardından hemen her ilde ve ilçesinde yer alan şubelerinde satışa sunuyor. Artık bir gelenek haline gelen Aktüel Kataloglarına bir yenisi daha eklenerek 1 Haziran 2018 Aktüel Kataloğu yayınlandı. Birbirinden farklı ve özel ürünün yer aldığı BİM 1 Haziran 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan Otomatik Çadır ürününü siz değerli takipçileriniz için mercek altına alıyoruz.

Otomatik Çadır

Isınan havalar ile birlikte doğaya kaçarak kafasını dinlemek ya da farklı bir etkinlik yapmak isteyen kişilerin ilk tercihi genellikle kampa gitmek oluyor. Bu noktada size kolay kurulum ve kolay toplanma özellikleri ile birlikte kolaylıklar sunan Otomatik Çadır ürünü işinize çok yarayacaktır. Ucuz fiyatı ve ideal özellikleri olan Otomatik Çadır ürününün teknik detayları alt kısımda yer almaktadır.

Kolay Kurulum

Otomatik Çadır ürünü tek hareket ile açılma ve tek hareket ile kapanma özelliğine sahiptir. Bu sayede çadır kurmak için vakit kaybetmeden kısa sürede çadırınızı kolay bir şekilde hazır hale getirebilir ve keyfinize bakabilirsiniz. Diğer yandan ise dönüş zamanı geldiğinde oldukça basit bir şekilde Otomatik Çadır ürününü tek hareket ile kapatabilir ve çantanıza yerleştirerek yola çıkabilirsiniz.

Net Ölçüler

Otomatik Çadır ürünü 200 cm x 200 cm x 110 cm net ölçülere sahip içerisi oldukça ferah bir ürün olarak BİM aktüel kataloğunda yerini almaktadır.

100T Polyester Kumaş

Otomatik Çadır ürününün imal edildiği kumaş 100T Polyester malzemedir. Bu sayede rüzgârlı havalardan etkilenmez ve uzun ömürlü kullanım sunmaktadır.

BİM Otomatik Çadır İnceleme ve Yorumları

Su Geçirmez

Otomatik Çadır ürününün imal edildiği malzeme itibari ile yağmurlu havalarda içerisine yağmur suyunu almayarak sizi koruyacaktır.

Sineklikli Kapı ve Pencere

Otomatik Çadır ürününü yaz aylarında kullanmanız halinde kapı ve pencere kısmını gönül rahatlığı ile açabilmeniz için kapı ve pencere kısmında sineklik eklentisi bulunmaktadır.

1 Haziran 2018 tarihinden itibaren tüm ülke genelindeki mağazalarda satışa çıkacak olan Otomatik Çadır ürününe kredi kartına 6 taksit imkânı ile 89,90 TL ödeyerek kamp listenize bir tik ekleyebilirsiniz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com