BİM Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

BİM Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı İncelemesi
Editör: Nezaket DURU Çalışma Saatleri 13 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

27 Temmuz 2018 aktüel kataloğunda yer alan Trust markalı Mikrofonlu oyuncu kulaklığı, düşük bütçeli oyuncular tarafından sıkça tercih edilen ürünlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Piyasadan daha düşük fiyata BİM mağazalarında 1 hafta boyunca satışta kalacak olan ürün 2 yıl boyunca garanti kapsamında tutuluyor. 

Herhangi firma kaynaklı bir sorun ya da sıkıntıda direkt olarak onarım veya değişim fırsatı bulunan ürünün garantisinden yana herhangi bir şikayet barındıran yorum bulunmuyor. Alınabilir mi? Fiyatına ve aynı ürünün farklı fiyatlarına baktığımda alınabilir diyorum. Çünkü ürün çok ucuza denk geliyor.

1.8 m Kablo Uzunluğu

Bildiğiniz üzere kulaklıkların en büyük sorunlarından biri kablo uzunluğu olarak ön plana çıkmakta. Bu üründe 1.8 metrelik kablo uzunluğu bulunuyor. Yani kasanıza taktığınızda bilgisayar masanızın bitişiğinde yer alan yatağınıza uzanarak bile istediğiniz müziği dinleyebilir, filmi izleyebilir, oyunu oynayabilirsiniz.

Mikrofonlu

Mikforonlu kulaklığın mikrofonunun çok iyi ses kalitesine sahip olduğunu söyleyemem. Çünkü bu fiyata alacağınız mikrofonlu kulaklıktan doğal olarak iyi bir ses kalitesi bekleyemezsiniz. Fakat yine sesiniz anlaşılır bir şekilde duyulacaktır. 

Kırmızı , Siyah Renk

Oyunseverlerin en sevdiği renkler arasında yer alan kırmızı ve siyah renkler  bu üründe yer alıyor. Kulak içi bölmelerin kenarları kırmızı olan ürün genel itibarıyla siyah renkte üretilmiş Aynı zamanda başa denk gelen bölümün altıda yine kırmızı renkte. 

BİM Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

Fiyat

BİM 27 Temmuz 2018 aktüel kataloğundaki Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı bu tarihten itibaren 27.50 TL karşılığında alıcı bulacak. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

Şok Market Çalışma Saatleri

Şok Market Çalışma Saatleri

Tema Tasarım | Osgaka.com