BİM Mangal İncelemesi

BİM Mangal İncelemesi
Editör: Hasan Aker Aktüel 9 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

BİM 17 Ağustos 2018 aktüel kataloğunda yer alan mangal, tarafımıza incelenmesi yönünde çok fazla istek gönderilen ürünler arasında bulunuyor. Uygun fiyatı, fonksiyonel kullanım imkanı bulunan mangal, pikniklerinizde size çok yardımcı olacak gibi duruyor.

51 cm genişliği 36 cm yüksekliği bulunan mangalı klasik mangallardan ayıran özelliği ise ayakları. Tabure ayağı bulunan mangalın boyu bu sayede yüksek. Et, tavuk veya herhangi bir yiyecek pişirirken bu sayede zorlanmanıza gerek kalmıyor. Aynı zamanda ayakları böyle olduğu için kolay bir şekilde taşınabiliyor.

Üst ızgara bölümü klasik mangallarla aynı. Fakat alanı biraz küçük diyebilirim. Standart mangallara 2 kg kömür sığıyorsa, bu ürüne 1.5 kg sığar diyim anlayın siz. Piknik yapmayı seven biriyseniz bu ürünü alabilirsiniz.

Bu ürün aslında kamp yapanlar için çok ideal. Çünkü kolay taşınabilir özelliği var. Bu sayede herhangi bir şekilde farklı bir şeye ihtiyacınız olmadan çantanızda rahatlıkla taşıyabileceksiniz. 

BİM Mangal İncelemesi

Uygun fiyatı ve BİM kalitesiyle birlikte satılan bu söz konusu mangalın ayakları gri renkte çelikten. Üst bölümü ise emayeden. 27.50 TL’ye satılan bu söz konusu mangal, piknik severlere önerebileceğimiz bir ürün. Alayım mı almayayım mı? Diye bir soru yöneltecek olursanız, ihtiyaç dahilinde alınabilir derim.Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  • Mustafa Hamurcu :

    7 Mayıs 2018-17:07

    Ürün için aklımızda takılan sorular var ama muhatap yok iletişim bilgileri verilmemiş bu yüzden güven vermedi

  • Erhan KARACA :

    8 Mayıs 2018-11:05

    Kendim arıtmacıyım kafanıza takılan bir şey varsa yanıtlayabilirim

Tema Tasarım | Osgaka.com