BİM Kitaplıklı Çalışma Masası İncelemesi

BİM Kitaplıklı Çalışma Masası İncelemesi
Editör: Melih SANCAK Aktüel 14 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

BİM 24 Ağustos 2018 aktüel kataloğuyla birlikte gelen Kitaplıklı Çalışma Masası, birçok ziyaretçimiz tarafından soruldu. BİM, sık sık mobilya türü ürün getiren bir mağaza değil. Genellikle A101 her hafta mobilya getiriyor. Bu yüzden kalite konusunda iyi veya kötü diye bir şey söyleyemem. BİM tarafından daha önce gelen mobilyaların kalitesi iyiydi ve herhangi bir olumsuz yorum almamıştı. Tahminlerime göre bunun da kalitesi iyi olacaktır. 

Sade beyaz renkte üretilen kitaplıklı çalışma masası genç odası küçük olanlar için birebir. Alandan tasarruf etmek için ayrı ayrı masa ve kitaplık yerine tercih edilen kitaplıklı çalışma masaları fiyatları çok yüksek. Fakat BİM buna çözüm üreterek uygun fiyatla satış yapıyor. 177 cm yerden yüksekliği bulunan ürünün 72 cm genişliği var. 51 cm ise eni bulunuyor. Eğer yerleştireceğiniz alanın ölçüleri bu ölçülerle uyuşuyorsa ürünü almanızı tavsiye ederim.

Ürün demonte olarak geliyor. Herhangi bir şekilde kurulumu BİM tarafından yapılmıyor. Fakat bu hususta herhangi bir şekilde korkmanıza gerek yok. Çünkü ürünün kurulum kılavuzu ve ilgili gereçleri ürünle birlikte geliyor. 5-10 dakika içerisinde rahatlıkla kurabilirsiniz. Elinizin bu işlere yatkın olup olmaması önemli değil, sadece vida takıyorsunuz. 

GÖRSEL ÖRNEKTİR – MASA BÖLÜMÜNDE ÇEKMECE YER ALMAMAKTADIR.

BİM Kitaplıklı Çalışma Masası İncelemesi

3 tane kitaplık rafı bulunan ürünün çalışma masası bölümünde ise 1 tane raf yer alıyor. Yani toplam 4 rafı var. Bilgisayarınızı ve kitaplarınızı yerleştirmek için kullanabileceğiniz bu ürün 2 yıl boyunca garantili geliyor. Tahminlerime göre kalitesi iyi dememin sebebi bu. Herhangi bir firma kaynaklı sorunda ürün ücretsiz olarak garantiye gidiyor, değiştiriliyor veya onarılıyor. Fiyatı 99.00 TL olan bu ürünü dilerseniz peşin fiyatına 6 taksitle alabiliyorsunuz. Buda aylık 16.5 TL gibi bir ödeme çıkarıyor. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com