BİM JVC 50” UHD Uydu Alıcılı Smart LED TV İncelemesi

BİM JVC 50” UHD Uydu Alıcılı Smart LED TV İncelemesi
Editör: Melih SANCAK Aktüel 17 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Her hafta temin etmiş olduğu farklı alanlardan onlarca ürünü satışa sunmadan yaklaşık bir hafta kadar önce aktüel katalogları ile tanıtan BİM mağazaları bu hafta da aktüel çılgınlığına devam ederek 25 Mayıs 2018 BİM Aktüel Kataloğunu yayınladı. Biz Emlakta Haber ekibi de siz kıymetli takipçilerimiz için yayınlanan 25 Mayıs 2018 BİM Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan JVC 50” UHD Uydu Alıcılı Smart LED TV ürününü mercek altına alıyoruz.

JVC 50” UHD Uydu Alıcılı Smart LED TV

Evlerimizin en temel ihtiyaç ürünleri arasında yer almaya başlayan televizyonlar arasında görüntü kalitesi ve özellikleri ile sıyrılan JVC 50” UHD Uydu Alıcılı Smart LED TV ürünü hakkında tüm teknik detaylar alt kısımda sıralandı gelin birlikte bu özelliklere göz gezdirelim.

4K Ultra HD HDR

Ekran bulunan görüntü gösterim cihazları arasında teknolojinin geldiği noktada en iyi görüntü kalitesi olan 4K Ultra HD kalitesi JVC 50” UHD Uydu Alıcılı Smart LED TV ürünü ile evlerinize geliyor.

Smart TV

JVC 50” UHD Uydu Alıcılı Smart LED TV ürünü isminden de anlaşılacağı üzere bir akıllı televizyondur. Bu özelliği sayesinde JVC 50” UHD Uydu Alıcılı Smart LED TV internete bağlı olduğu zamanlar içerisinde video portallarına girerek istediğiniz video ve filmi izleyebilir, sosyal medyada gezinebilir hatta oyunlar oynayabilirsiniz.

Netflix

JVC 50” UHD Uydu Alıcılı Smart LED TV üzerinde akıllı TV özelliği ile birlikte gelen bir Netflix eklentisi bulunmaktadır.

HDMI Girişi

Taşınabilir bilgisayarlarınız ve HDMI çıkışına sahip diğer cihazlarınızı bağlayabilmeniz için JVC 50” UHD Uydu Alıcılı Smart LED TV ürününün üzerinde üç adet HDMI girişi yer almaktadır.

BİM JVC 50” UHD Uydu Alıcılı Smart LED TV İncelemesi

USB Girişi

JVC 50” UHD Uydu Alıcılı Smart LED TV üzerinde taşınabilir depolama birimlerinizi bağlayarak film ve video izleyebilmenize imkan veren iki adet USB girişi bulunmaktadır.

50” Ekran Boyutu

Size daha geniş bir izleme keyfi sunabilmek için JVC 50” UHD Uydu Alıcılı Smart LED TV ürününün ekran genişliği tam olarak 50 inç şeklindedir.

Bluetooth ve Wi-Fi gibi ek kablosuz bağlantı eklentilerine de sahip olan JVC 50” UHD Uydu Alıcılı Smart LED TV ücretsiz kurulum hizmeti ile 3 yıllık garanti süresine sahiptir. 25 Mayıs 2018 tarihinden itibaren ülke genelinde yer alan tüm BİM mağazalarında satışa çıkacak olan JVC 50” UHD Uydu Alıcılı Smart LED TV ürününe kredi kartları ile 6 taksit seçeneği ile sadece 1,999,00 TL ödeyerek odanızın baş köşesine yerleştirebilirsiniz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com