BİM Hometech HT8C Tablet İncelemesi

BİM Hometech HT8C Tablet İncelemesi
Editör: Vahap AYZET Aktüel 13 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

24 Ağustos 2018 tarihi itibarıyla BİM’e gelecek olan tablet, bekleyenlerini büyük bir mutluluğa kavuşturdu. Ara ara BİM aktüel ürünler listesine tablet eklemesi yapıyor. Fiyatının diğer satıcılara göre ucuz olması sebebiyle BİM’i tablet konusunda tercih edenlerin sayısı bir hayli fazla. 22 Haziranla birlikte BİM’e bu sefer de Hometech HT8C marka ve modelli bir tablet geliyor. Ayrıca tablet SIM Kart desteği sunuyor. 

Ekran

7.85 inç büyüklüğü bulunan ekranın çözünürlüğü 1024 x 769 px olarak belirlenmiş. Fiyatına ve tablet büyüklüğüne göre yeterli olan bu oranlar, eğer çok yüksek performans gerektiren oyunlar oynanmayacaksa çok güzel diyebiliriz. Fakat yüksek performans işin içerisine girince çok basit kalabilir. 

Batarya 

3500 mAh’lık bataryası bulunan Hometech HT8C tabletin bataryası bana çok düşük geldi. Şarjı ortalama olarak sürekli kullanımda maksimum 5 saat dayanabilir diyebilirim. Fakat ürün fiyatına göre batarya kapasitesi gayet normal. Çünkü yüksek bataryalı ürünler, yüksek fiyatlar demektir.

Kamera

Fiyatı bu kadar uygun olan bir tabletten güzel bir kamera performansı beklenemez. Yine de 2MP’llik arka kamerasıyla fotoğraflarınız güzel çıkıyor. Karanlık ortamda çekim kalitesi 0 olan tablet, aydınlık ortamlarda çok da iyi olmasa da idare edecek kadar fotoğraflar çekebiliyor. Ön kamerası ise 0.3 MP’llik bir kamera olarak ön plana çıkıyor. Buda demek oluyor ki, ön kamerayla tost makinesini yarıştırsanız, ufak bir farkla tablet kazanır. 

Depolama

16 GB’lık depolama alanına sahip olan tabletimiz 4 çekirdekli 1.3 gHz işlemciye sahip. 32 bit sistemi bulunan tabletin 1 GB RAM’i bulunuyor. Aynı zamanda depolama konusunda 16 GB ile sınırlı kalmak zorunda değilseniz, tablet 64 GB’ kadar hafıza kartı desteği sunuyor.

Android

Android 7.0 Nougat android işletimi bulunan tablet, bu sayede çoğu oyunu rahatlıkla indirebilme imkanı sunuyor. İndirmek sorun değil de oynamak biraz sorun olabilir. Buda yüksek performans oyunlarda ortaya çıkacaktır. Fakat fazla güç gerektirmeyen oyunları çok güzel şekilde oynatacağına garanti verebiliriz. 249.00 TL’lik fiyatıyla gelecek olan ürün, hız konusunda size bir sıkıntı yaratmayacaktır. 

BİM Hometech HT8C Tablet İncelemesi

Yorumlar

Yorumlar, 5-6 ay sonra cihazın bozulduğunu, kasmaya ve donmaya başladığını gösteriyor. Birçok müşteri bu durumdan dolayı sitem etse de, herhangi bir şekilde üründe değişiklilik yapılmamış. Alırken buna dikkat etmenizi şiddetli tavsiye ediyorum. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com