BİM Hediye Kartı Kampanyası ve Şartları

BİM Hediye Kartı Kampanyası ve Şartları
Editör: Melih SANCAK Aktüel 14 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Müşteri memnuniyeti konusuna oldukça özen gösteren ülkenin en büyük market zincirleri arasında yer alan BİM mağazaları yaklaşan Ramazan ayı içerisinde özel Ramazan Erzak Paketlerinin yanı sıra ihtiyaç sahiplerinin istedikleri ürünleri alabileceği Hediye Kartı uygulamasını devreye soktu.

Ramazan’ın Güzelliği Paylaşmanın Bereketi

Ramazanın Güzelliği Paylaşmanın Bereketi sloganı ile yola çıkan BİM mağazaları BİM Hediye Kartını sevdiklerinizle, ihtiyaç sahiplerine ve çalışanlarınız ile paylaşın Ramazanın mutluluğunu birlikte yaşayın diyerek 50 TL ve 100 TL şeklinde iki ayrı hediye kartını ülke genelindeki tüm mağazalarda talebinize sunuyor.

Kullanım Şekli

Söz konusu olan BİM hediye kartları 50 TL ve 100 TL bedelli olarak tüm mağazalarda kullanımı geçerli olmaktadır. Bahsi geçen BİM hediye kartı içerisindeki bakiye tükenene kadar birden çok kez kullanıma açık bir şekilde tasarlanmıştır. Ancak haberimizin konusu olan BİM hediye kartı içerisinde yer alan bakiye nakit olarak alınamaz.

BİM Hediye Kartı Kampanyası ve Şartları

Ödeme ve Teslim Koşulları

BİM tarafından Ramazan öncesi talebe açılan hediye kartlarının teslim edilmesinden hemen önce satış bedeli ödemesi gerçekleşir. BİM tarafından satışa çıkan hediye kartları için yapılan ödemeler avans niteliğini taşımakta olup alışveriş sonrasında yazar kasa fişi ya da faturalar tüketiciye temin edilecektir.

BİM tarafından verilen hediye kartları gerçekleştirilen ödeme ve siparişlerin ardından en geç bir hafta içerisinde ilgili tüketiciye teslim edilecektir. Söz konusu olan BİM hediye kartları tüketiciye teslim edildikten sonra 1 yıllık kullanım süresine sahiptir. BİM hediye kartının yanı sıra isteğiniz doğrultusunda hazırlanan içerikler ile Ramazan Paketi de hazırlanmaktadır.

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com