BİM Fakir Buddy Kablolu Araç Süpürgesi İnceleme ve Yorumları

BİM Fakir Buddy Kablolu Araç Süpürgesi İnceleme ve Yorumları
Editör: Hasan Aker Aktüel 25 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Her zaman en kaliteli ürünü en uygun fiyata getirmeye çalışan BİM mağazaları müşterilerinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda her hafta farklı alanlardan onlarca ürünü özel bir elemeden geçirerek temin ediyor ve ülkenin dört bir yanında yer alan şubelerinde satışa sunuyor. Satışa sunulan bu ürünleri ise yaklaşık olarak bir hafta kadar önceden satışa sunarak müşterilerini bilgilendiriyor.

İşte bu yayınlanan aktüel kataloglara bugün bir yenisini daha ekleyen BİM mağazaları 8 Haziran 2018 tarihli BİM Aktüel Kataloğunu yayınladı. Biz de siz değerli takipçilerimiz için bu aktüel kataloğu içerisinde yer alan bazı ürünlerin teknik incelemesini yapacağız.

Fakir Buddy Kablolu Araç Süpürgesi

Araçlarını sevenler ve temizliği noktasında oldukça titiz olan kişilerin seveceği bir ürün olan Fakir Buddy Kablolu Araç Süpürgesi ürününün kolay kullanımı ve özelliklerini alt kısımda açıkladık.

70 watt Güç

Fakir Buddy Kablolu Araç Süpürgesi ürünü küçük bir yapıya sahip olmasına karşın 70 watt emiş gücüne sahiptir.

400 ml Toz Haznesi

Aracınızı temizlerken emilen tozlar Fakir Buddy Kablolu Araç Süpürgesi ürününün 400 ml kapasiteye sahip toz haznesinde toplanıyor.

45 ml Sıvı Haznesi

Fakir Buddy Kablolu Araç Süpürgesi ürünü tozları ve kirleri temizlemenin yanı sıra sıvı maddeleri de emerek 45 ml kapasiteye sahip sıvı haznesine hapseder.

Çakmak Giriş Soketi

Aracınızı her yerde rahat bir şekilde temizleyebilmeniz için Fakir Buddy Kablolu Araç Süpürgesi ürününün 3 metre uzunluğundaki kablosu aracınızın çakmak girişine takılarak kolay bir şekilde kullanılabilir.

BİM Fakir Buddy Kablolu Araç Süpürgesi İnceleme ve Yorumları

Kuru ve Islak Zeminler

Fakir Buddy Kablolu Araç Süpürgesi ürünü üst kısımda da belirttiğimiz gibi kuru ya da ıslak zeminler fark etmeksizin her tür yüzeyde en iyi performansta çalışabilir.

Garanti

BİM mağazalarında 8 Haziran 2018 tarihinden itibaren satışa sunulacak olan Fakir Buddy Kablolu Araç Süpürgesi ürününü satın aldığınız günden itibaren 2 yıl süre ile bir garanti kapsamı devreye girmiş olacaktır.

Araçlarınız için güzel bir ürün olan Fakir Buddy Kablolu Araç Süpürgesi ürününe 99,00 TL ödeyerek kredi kartlarına 6 taksit imkânı ile satın alabilir ve aracınızın bagajındaki yerine koyabilirsiniz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com