BİM Alcatel Akıllı Çocuk Takip Saati İncelemesi

BİM Alcatel Akıllı Çocuk Takip Saati İncelemesi
Editör: Ahmet Yaman Aktüel 14 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

BİM, 24 Ağustos 2018 tarihli aktüel kataloğunda Alcatel markalı Akıllı çocuk takip saatine yer verdi. Aileler, çocuklarını İnternet’in şuanda çok tehlikeli olmasından dolayı telefon almak istemiyor. Fakat ulaşım sağlamak amacıyla farklı alternatifler arıyor. Bu akıllı çocuk saati, tam da bu aileler için. Eğer çocuğunuzu telefonu almadan aramak, onunla görüşmek istiyorsanız bu ürünü alabilirsiniz. 

Aranabilir / Arama Yapılabilir

Arama yapılabilen ve aranan bu söz konusu akıllı çocuk takip saatini herkes arayamıyor. Nasıl mı? Arayacak ve arama yapılabilecek numaraları siz seçiyorsunuz. Bu sayede çocuğunuzu dışarıdan herhangi biri istesede arayamıyor. En fazla 10 kişi seçme hakkınız var. Numaraları girererek aramaya izin veriyorsunuz. Bu sayede çocuğunuz başkaları tarafından aranmıyor ve numarasını herhangi bir kişiye verdiğinde sizin izniniz gerekiyor. Güvenlik seviyesi üst düzey olan bu akıllı çocuk saati sayesine çocuklarınız güvende, sizinde içiniz rahatta.

Acil Durum Tuşu

Saatte acil durum tuşu yer alıyor. Bu söz konusu acil durum tuşu sayesinde herhangi bir risk durumunda çocuğunuz size anında bildiri yapabiliyor. Bu bildiri sayesinde anında müdahale yapabiliyorsunuz. Bildiri beraberinde konum bilgileri v.s. de geldiği için polise haber verirken de nokta adres özelliğinden yararlanabiliyorsunuz.

LED Ekran

Saatte LED ekran yer alıyor. Düşmeye karşı pek dayanıklı olmayan bu LED ekran görünürlük açısından çok iyi. Güneşte ve açık havalarda da net bir şekilde okunabilen, saati ve tarihi görebileceğiniz LED ekran arayan ve arananlarda da yine aynı şekilde net bir şekilde gösterim sağlıyor.

Suya ve Toza Karşı Dayanıklı

Çocuk demek yaramazlık demektir. Çocuğunuz illa suda, tozda oynayacak. Saatin içerisine su veya toz girdiğinde herhangi bir şekilde bozulma olmuyor. Bu sayede de cihazın dayanıklılığı artıyor. 

SIM Kart Takılabilir

Arama yapma veya arama yanıtlama özellikleri nasıl oluyor bir saatte diyorsanız, SIM kart özelliği ile oluyor. Aynı telefon gibi Saate SIM kart takıyorsunuz ve bu sayede arama yapabiliyorsunuz. 10 kişi belirledikten sonra saat aktif bir şekilde çalışacaktır. İlla 10 kişi belirlemek zorunda değilsiniz, ürünün üst sınırı 10 kişi. Ayrıca SIM Kart dahil gelmiyor. Ayrıca satın alıyorsunuz.

Garanti

Ürün 2 yıl boyunca garanti kapsamında geliyor. Üretim kaynaklı herhangi bir sorunda üründe ücretsiz değişim ve onarım gerçekleştiriliyor. Aynı zamanda üründe toza ve suya karşı dayanıklı özelliği var. Eğer toz veya su durumunda bozulma olursa yine garanti bu durumla ilgilenecektir. 

BİM Alcatel Akıllı Çocuk Takip Saati İncelemesi

Fiyat

Alcatel akıllı çocuk saati 24 Ağustos 2018 tarihinden itibaren tüm BİM mağazalarında bulunabilecek. 349.00 TL fiyat karşılığında satılan bu akıllı saat peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor. Herhangi bir şekilde vade farkı v.s. yok. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com