BİM Akülü Mercedes Benz ML 350 İnceleme ve Yorumları

BİM Akülü Mercedes Benz ML 350 İnceleme ve Yorumları
Editör: Vahap AYZET Aktüel 17 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Oyuncaktan ev elektroniğine, teknolojik ürünlerden ev tekstiline, hırdavattan piknik malzemelerine kadar pek çok alandan onlarca ürün tedariki yapan BİM mağazaları geride bıraktığımız günler içerisinde 1 Haziran 2018 Aktüel Kataloğunu yayınlayarak yine tüketicinin seveceği ürünleri duyurdu. BİM mağazalarının tedarik ettiği ürünleri duyurduğu aktüel kataloglarındaki ürünlerin teknik inceleme haberlerine bu haberimiz ile bir yenisini daha ekleyerek 1 Haziran 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan Akülü Mercedes Benz ML 350 ürününü mercek altına alacağız.

Akülü Mercedes Benz ML 350

Havaların giderek ısındığı şu son günlerde çocuklarınızın seveceği bir ürün olan Akülü Mercedes Benz ML 350 ürünü çocuklarınızın güvenli bir şekilde eğlenceli zamanlar geçirmesini sağlıyor. Şimdi daha fazla beklemeden gelin Akülü Mercedes Benz ML 350 ürününün teknik kısmına göz gezdirelim.

Uzaktan Kumanda

Akülü Mercedes Benz ML 350 ürünü ile çocuğunuz eğlenceli vakit geçirirken çıkabilecek aksiliklere karşı ya da çocuğunuzun yanlış yönlere doğru ilerlemesi halinde sizin olduğunuz yerden müdahale edebilmenize imkân veren bir uzaktan kumanda sistemi bulunmaktadır.

6 V 7 Ah Akü

Akülü Mercedes Benz ML 350 ürününün çalışması noktasında motor aksamına enerji sağlayan 6 V 7 Ah özelliklerinde bir adet akü ürünün içerisinde yer almaktadır.

2 Adet Motor

Akülü Mercedes Benz ML 350 ürününün ideal hızda ve güç kesintisi olmadan ilerlemesini sağlayan iki adet motor sistemi bulunmaktadır.

BİM Akülü Mercedes Benz ML 350 İnceleme ve Yorumları

Maksimum Taşıma Kapasitesi

Akülü Mercedes Benz ML 350 ürününü kullanacak çocukların en fazla 20 kilo olması gerekirken bu ağırlığın üzerinde birinin kullanması halinde ürünün motor kısmında problemler meydana gelebilir.

Müzik ve Korna

Akülü Mercedes Benz ML 350 ürünü ile eğlenceli bir vakit geçirmek isteyen çocukların neşesine neşe katacak 7 farklı müzik ürünün içerisinde yer alırken bir de korna sistemi bulunmaktadır.

Emniyet Kemeri

Akülü Mercedes Benz ML 350 ürünü ile eğlenceli vakit geçirecek çocuğunuzun bu eğlence esnasında güvenliğini de sağlamak için ürünün koltuk kısmında bir de emniyet kemeri bulunmaktadır.

1 Haziran 2018 tarihinden itibaren ülkenin dört bir yanında yer alan BİM mağazalarında satışa sunulacak olan Akülü Mercedes Benz ML 350 ürününe kredi kartlarına 6 taksit seçeneği ile sadece 499,00 TL ödeyerek çocuklarınızı sevindirebilirsiniz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com