BİM 8 Haziran 2018 Aktüel Kataloğu

BİM 8 Haziran 2018 Aktüel Kataloğu
Editör: Nezaket DURU Aktüel 25 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Tüketici talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda sürekli olarak farklı alanlardan onlarca ürün temin eden BİM mağazaları seçtiği ürünleri kalite ve fiyat bakımından ince bir elemeden geçirmektedir. Kaliteli olduğuna ve uygun fiyatlı olduğuna kani olduğu ürünleri ise aktüel katalogları ile tüketicinin beğenisine sunuyor. Her hafta düzenli olarak yayınlanan Aktüel Kataloglarına bugün bir yenisini daha ekleyen BİM mağazaları yine birbirinden özel ürünü bizlerin beğenisine sunarken bu katalogda biraz daha araçlarına bakım yapmayı sevenleri düşünerek bu yönde ağırlık vermiş. Gelin şimdi BİM 8 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan ürünleri sırası ile inceleyelim.

İlk olarak Fakir Bluddy Kablolu Araç Süpürgesi karşımıza çıkıyor. 400 ml toz toplama haznesine sahip olan Fakir Bluddy Kablolu Araç Süpürgesi ürünü 45 ml sıvı kapasitesine sahiptir. 3 metrelik kablo uzunluğu ile rahat bir kullanım sunan Fakir Bluddy Kablolu Araç Süpürgesi araç çakmak girişine takılarak kolay bir şekilde kullanılabilir. Kuru ve ıslak zeminlerde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Fakir Bluddy Kablolu Araç Süpürgesi 70 watt güce sahiptir.

2 yıl garanti süresi ile 99,00 TL fiyata sahip olan Fakir Bluddy Kablolu Araç Süpürgesi ürününü kredi kartınıza 6 taksit imkânı ile satın alarak aracınızın temizliğini kendiniz yapabilirsiniz.

Çevirici Oto İnverter 12V – 220V ürünü ise 12 V girişe ve 220 V çıkış kapasitesine sahiptir. Kısa devre, yüksek ısı, yüksek akım ve düşük voltaj gibi olumsuz durumlara karşı özel bir koruma sistemine sahip olan Çevirici Oto İnverter 12V – 220V ürünü 5 V gücünde USB çıkışına sahiptir. 300 watt güce sahip olan Çevirici Oto İnverter 12V – 220V ürününe siz de kredi kartlarına 6 taksit seçeneği ile sadece 89,00 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

BİM 8 Haziran 2018 Aktüel Kataloğunda yer alan bir diğer ürün ise Kompresör oluyor. Kendisi ile birlikte 4 ayrı başlıkla gelen Kompresör ürünü araç lastiği, top ve deniz botu gibi farklı ürünleri kolay bir şekilde şişirebilir. 12 V DC giriş voltajına sahip olan Kompresör ürününü araç çakmak soketi sayesinde aracınızın çakmak girişi ile çalıştırabilirsiniz. 150 psi maksimum basınç özelliğine sahip olan Kompresör ürününün Analog basınç göstergesi bulunmaktadır. Siz de aracınız ile yolda kalmamak için Kompresör ürününü 59,90 TL ödeyerek aracınızın bagajına koyabilirsiniz.

2 adet ön parça ve 2 adet arka parça şeklinde gelen Oto Koltuk Kılıfı ürününün 5 adette başlık parçası bulunmaktadır. Aracınızın orijinal döşemelerinin yıpranmaması için iyi bir tercih olan Oto Koltuk Kılıfı ürünü sadece 69,90 TL fiyatı ile aktüel ürünler arasında yer alıyor.

500 ml torpido parlatıcı, 500 ml lastik yanak parlatıcı, 500 ml jant temizleyici ve 350 ml oto parfümü şeklinde içeriğe sahip olan Oto Bakım Seti ürününe 14,90 TL ödeyerek aracınızın daha bakımlı olmasını sağlayabilirsiniz.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINYorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com