BİM 25 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu

BİM 25 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu
Editör: Vahap AYZET Aktüel 16 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Tüketici memnuniyeti konusunu oldukça önemseyen ve bu memnuniyet seviyesini en üst düzeyde tutabilmek için oldukça sıkı bir şekilde çalışan BİM mağazaları bir gelenek haline gelen aktüel kataloglarına yeni bir katalog daha ekleyerek 25 Mayıs 2018 Aktüel Kataloglarını yayınladı. Biz Emlakta Haber ekibi de siz değerli takipçilerimiz için bu hafta yayınlanan 25 Mayıs 2018 BİM Aktüel Kataloğunu haberimizde inceliyoruz. Şimdi isterseniz katalog içerisinde yer alan ürünlere göz atalım.

JVC 50” UHD Uydu Alıcılı Smart Led TV ürünü özellikleri ve fiyatı ile gözümüze çarpıyor. Ek bir uydu alıcısına ihtiyaç duymayan JVC 50” UHD Uydu Alıcılı Smart Led TV içerisinde yer alan Dâhili UHD Uydu Alıcısı ile size mükemmel görüntü kalitesi sunarken akıllı TV özelliği ile internette gezinme gibi ek özellikler sunmaktadır.

Netflix eklentisine sahip olan JVC 50” UHD Uydu Alıcılı Smart Led TV iki adet USB girişi ile taşınabilir depolama birimi bağlanmasına imkân sağlarken yine taşınabilir bilgisayarlarınızı bağlayabilmeniz için üç tane HDMI girişine sahiptir. 3 yıllık garanti süresine sahip olan JVC 50” UHD Uydu Alıcılı Smart Led TV kredi kartlarına 6 taksit seçeneği ile 1,999,00 TL fiyat ile ilk aktüel ürünümüz oluyor.

Müzik dinlemeyi sevenler ve filmlerin sesini önemseyen kişiler için ise LG SK1 Sound Bar güzel bir ürün olarak BİM mağazalarına geliyor. 40 watt güce sahip olan LG SK1 Sound Bar 2 kanallı hoparlör sistemi ile size kaliteli ve temiz bir ses sunuyor. Bluetooth bağlantı imkânı sunan LG SK1 Sound Bar güçlü ses çıkışı ve kompakt tasarımı ile taşıma kolaylığı sağlıyor. Kendisi ile birlikte bağlantı kabloları ve kumandasına sahip olan LG SK1 Sound Bar televizyonunuz ile kablolu olarak ya da bluetooth bağlantısı ile bağlanabilir. 2 yıl LG Türkiye garantisine sahip olan LG SK1 Sound Bar 349,90 TL etiket fiyatına sahiptir.

Samsung TA2O Hızlı Şarj Aleti ise kaliteli ve güzel bir ürün olarak aktüel kataloğundaki yerini alıyor. Mikro USB girişine sahip olan güvenli ve hızlı şarj özelliği sunmaktadır. Samsung Türkiye garantisi altında olan Samsun TA2O Hızlı Şarj Aleti 49,90 TL satış fiyatı ile bir diğer aktüel ürün olurken Xiaomi Taşınabilir Şarj Aleti 10.000 mAh ürünü de katalogta yer alıyor. 2. Nesil bir taşınabilir şarj aleti olan Xiaomi Taşınabilir Şarj Aleti 10.000 mAh iki yönlü hızlı şarj özelliğine sahiptir. Bluetooth kulaklık ve Mi Band bileklik gibi ürünler için de küçük akım çıkışına sahiptir. LED gösterge ışığı ile şarj durumunu gösterebilen Xiaomi Taşınabilir Şarj Aleti 10.000 mAh 59,90 TL satış fiyatına sahiptir.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINYorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com