Avrupark Bahçekent Fiyat Listesi

Cihan İnşaat imzası ile Hoşdere 3. Etap kapsamında hayata geçirilen Avrupark Bahçekent konut projesi kapsamında toplamda 1.394 adet daire bulunurken 84 tane de bağımsız ticari ünite bulunmaktadır. Avrupark Bahçekent konut projesi kapsamındaki daire fiyatları haberimizde yer almaktadır…

İnşaat sektöründe söz sahibi olan Cihan İnşaatın Emlak Konut GYO tarafından ihale sürecine sunulan Hoşdere 3. Etap ihalesini kazanması neticesinde hayata geçirdiği Avrupark Bahçekent konut projesi kapsamında yer alan dairelerin toplam sayısı 1.394’e ulaşırken bu dev konut projesi kapsamında yer alan daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanmıştır. Oldukça büyük bir konut projesi olan Avrupark Bahçekent projesi kapsamında yer alan dairelerin kullanıcılara sunduğu net alanlar 64 metrekare ila 185 metrekare arasında değişkenlik göstermektedir.

Sıradan konut projelerinin yanı sıra Avrupark Bahçekent projesi kapsamında 84 adet bağımsız ticari ünite de yer almaktadır. Cihan İnşaat’ın yapımını üstlendiği bu dev projenin teslim tarihi olarak ise 2018 yılı işaret ediliyor. Diğer yandan ise söz konusu olan Avrupark Bahçekent projesi kapsamında inşa süreci devam ederken bazı dönemler içerisinde satışlar gerçekleşmiş ve bunun neticesinde proje kapsamındaki 1+1 daireler tükenmiştir.

Siz de Avrupark Bahçekent projesinde hayatınızı devam ettirmek istiyorsanız proje kapsamındaki 2+1 daire fiyatları 462 bin TL’den başlangıç gösterirken daha büyük bir ev isteyenler için 3+1 daire fiyatları da 533 bin TL’den başlangıç göstermektedir. Diğer daire fiyatları tabloda yer alıyor.

Avrupark Bahçekent Fiyat Listesi
Daire Tipi En Düşük Fiyatlar En Yüksek Fiyatlar
2+1 462 bin TL 533 bin TL
3+1 533 bin TL 628 bin TL
3+1 Dubleks 720 bin TL 845 bin TL
4+1 646 bin TL 751 bin TL

 

Etiketler : Konut Projeleri   İstanbul Konut Projeleri   Başakşehir Konut Projeleri   Avrupark Bahçekent Fiyatları   Avrupark Bahçekent Nerede   Avrupark Bahçekent