Arçelik Eskiyi Getir Kampanyası

Arçelik Eskiyi Getir Kampanyası
Editör: Ahmet Yaman Gündem 1 Eylül 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Arçelik Büyük Yenilenme hareketi yılın bitmesine az bir zaman kala da devam ediyor. Markası ne olursa olsun Arçelik’in kampanyası kapsamında, eskiyen beyaz eşya ya da televizyonunuzu yenisiyle değiştirme fırsatı sunuyor. Belirli ürünlerde geçerli olan bu cazip kampanyadan yararlanma fırsatını kaçırmayın

2016 yılı bitmeden eskiyen eşyalarını yenilemek isteyenleri, uygun fiyatlarla satılan yenileri Arçelik mağazalarında bekliyor. 1-31 Ekim 2016 tarihleri arasında geçerli olacak bu kampanya kapsamında eski beyaz eşyanızı ya da televizyonunu getirip, yerine yenisini alırken fırsatlar bununla da sınırlı kalmıyor.

Arçelik’ten yeni beyaz eşya ya da televizyon alan tüketicilere, belirli ev aletlerinde faydalanabilecekleri fırsatlarda sunuluyor. Eski eşyasını yenileyenler küçük ev aletlerine 99 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecek.

Arçelik Eskiyi Getir Kampanyası

Arçelik’te güzelliklerin ardı arkası kesilmiyor. Eskisi getirilen ürünler de Türkiye ‘nin ilk geri dönüşüm tesisinde geri kazandırılıyor. Bu avantajlı kampanya sayesinde hem eski eşyalarınız geri kazandırılırken hem de uygun fiyatlar ile siz yeni ürünlere sahip olmuş oluyorsunuz.

Kampanya kapsamında buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi ve kurutucular, bulaşık makinesi, fırınlı ocaklar, mikrodalga fırın, su pınarları ve su arıtma sistemleri gibi geniş 0rün yelpazesi olan fırsattan istediğiniz bir Arçelik ürününü alabileceksiniz. Alışverişlerinizde belirtilen tarihler dışında getirdiğiniz eski eşyalar ile indirimden yararlanamayacaksınız. Müşterilerinin yorulmaması için her detayı düşünen firma eski eşyalarınız da evinizden kendisi gelip alıyor.

Yeni yıla yeni eşyalarla girmek isteyen herkes, Arçelik markasının bu kampanyasına katılıp 1,500 TL’ye varan indirim imkanlarından yararlanabilir. Eski ürününü yenisi ile değiştirmek isteyenler için indirim oranları ürün gruplarına göre değişiklik göstermektedir. Buzdolabı, televizyon ve bilgisayar gibi ürün gruplarında 500 TL’ye kadar indirim sunulmakta. Çamaşır ve kurutma makinesi modellerinde 300 TL indirim yapılırken, bulaşık makinelerinde de 240 TL’ye varan indirimlerden yararlanılabilecek. Fırın ve diğer pişirme türü ürünlerinde de 140 TL indirim uygulanacak.

Eskiyi getir yeniyi götür kampanyası 1 Kasım itibariyle son bulmuş durumda. Arçelik markasının kalitesi ve son teknolojisi ile üretilmiş ürünlerini sizler de evlerinizde görmek istiyorsanız güncel fırsatlardan yararlanmak için en yakın bir Arçelik mağazasına uğrayabilirsiniz.Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  • emine geçer :

    19 Haziran 2017-14:04

    nasıl sipariş vereceğiz

  • Hatice ciftcioglu :

    27 Temmuz 2018-23:50

    Geri donus yapamisiniz 3 lu set alicam..buzdolabi..çamasir makinasi..bulasik makinasi..beyaz renk..yardimci olurmusunuz..

Tema Tasarım | Osgaka.com