A101 Xiaomi Red Mİ 5 Akıllı Cep Telefonu İnceleme ve Yorumları

A101 Xiaomi Red Mİ 5 Akıllı Cep Telefonu İnceleme ve Yorumları
Editör: Nezaket DURU Aktüel 9 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Tüketicilerin beklentilerini bu hafta da karşılayan A101, yayınlamış olduğu 17 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğunda yine birbirinden güzel ve farklı ürünleri bizler için satışa sunuyor. Şimdi isterseniz gelin birlikte A101 17 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğunda yer alan Xiaomi Red Mİ 5 Akıllı Cep Telefonu ürününün teknik özelliklerine göz atalım.

Xiaomi Red Mİ 5 Akıllı Cep Telefonu

Artık her bireyin en temel ihtiyaç ürünü haline gelen akıllı cep telefonları için güzel bir alternatif olan Xiaomi Red Mİ 5 Akıllı Cep Telefonu hakkında tüm teknik bilgiler alt kısımda yer almaktadır.

5,7” HD Ekran

Xiaomi Red Mİ 5 Akıllı Cep Telefonu size daha büyük bir görüntü sunmak amacı ile 5,7 inç genişliğe sahipken görüntü kalitesine de önem vererek HD kalitede bir ekran teknolojisi kullanmıştır.

3 GB RAM

Xiaomi Red Mİ 5 Akıllı Cep Telefonu işlemlerin gerçekleştirilmesi esnasında takılma ve donma gibi bir şey ile karşılaşmamanız için 3 GB kapasiteli RAM ile donatılmıştır.

32 GB Dahili Depolama

Çektiğiniz fotoğrafları, videoları ve müziklerinizi saklayaiblmeniz için Xiaomi Red Mİ 5 Akıllı Cep Telefonu 32 GB dahili depolama alanına sahiptir.

5 MP Ön ve 12 MP Arka Kamera

Güzel geçen zamanlarınızı ölümsüzleştirmek için kaliteli görüntü çözünürlüğü sunan 5 MP ön kamera ve 12 MP arka kameraya sahiptir.

Parmak İzi Okuyucu

Xiaomi Red Mİ 5 Akıllı Cep Telefonu üzerinde dosyalarınızın güvenliği için parmak izi okuyucu yer almaktadır.

A101 Xiaomi Red Mİ 5 Akıllı Cep Telefonu İnceleme ve Yorumları

3300 mAh Batarya

Bir günü ziyadesi ile aşan kullanım süresi sunan 3300 mAh kapasiteye sahip batarya Xiaomi Red Mİ 5 Akıllı Cep Telefonunu özel kılan bir diğer özellik oluyor.

Android 7.0 İşletim Sistemi

Xiaomi Red Mİ 5 Akıllı Cep Telefonunu A101 mağazalarından aldığınız zaman size Android 7.0 işletim sistemi versiyonu ile ulaşacaktır.

Çift SIM Kart

Xiaomi Red Mİ 5 Akıllı Cep Telefonu iki ayrı sim kartı aynı anda kullanabilme imkanı sağlamaktadır.

4.5G Desteği

Xiaomi Red Mİ 5 Akıllı Cep Telefonu günümüzün iletişim teknolojisi olan 4.5G teknolojisini desteklemektedir.

Snapdragon 8 Çekirdekli İşlemci

Xiaomi Red Mİ 5 Akıllı Cep Telefonu ile oyun oynarken ya da internette gezinirken herhangi bir takılma ya da sorun yaşamamanız için Snapdragon 8 Çekirdekli İşlemci size büyük kolaylık sağlayacak.

2 yıl Evobt garantisi altında olan Xiaomi Red Mİ 5 Akıllı Cep Telefonuna sadece 999,00 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com