A101 Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik İncelemesi

A101 Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik İncelemesi
Editör: Tuğba Karakuş Aktüel 20 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101 aktüel kataloğunda yer alan Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik, tarihler 28 Haziran 2018’i gösterdikten hemen sonra tüm A101 mağazalarında yer alacak. Teknolojik ürünleri seven ve hayatın her alanında kullanmak isteyen biriyseniz bu bileklik sizin için üretilmiş diyebiliriz.

Teknolojinin çok büyük bir hızla gelişmesi v.s. derken artık bileklerimizdeki saatlerimiz bile tamamen teknolojik olmaya başlamıştı derken, bilekliklerde teknolojiye karıştı. 

2 yıl boyunca Xiaomi Türkiye garantili gelen Xiaomi Mi Band 2 akıllı bileklik, siz teknoloji severleri çok etkileyecek bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Bakalım ne özellikleri varmış? Neden almalıyız ya da neden almamalıyız?

Modern ve Şık Görünüm

Xiaomi markalı akıllı bileklik, aksesuar olarak da kullanılması gerektiği için çok şık ve modern bir görünüme sahip. Spor saat kayışlarını andıran konforlu ve sade görünümü bulunan Xiaomi bilekliğin ekranı OLED teknolojisiyle üretilmiş. Sadece spor yaparken değil, normal yaşamınızda da sürekli kolunuzda taşımak isteyeceğiniz bir ürün olarak ön plana çıkan Mi Band 2 IP67 Suya ve Toza Karşı Dayanıklılık sertifikasına sahip. Elinizi yıkarken veya yağmur altında çıkarmanıza gerek yok.

Çeşitli Özellikler

Sağlığınız açısından birçok artısı bulunan Mi Band 2, nabız ölçümü, uyku düzeni takibi, saat ve aktivite uyarıları, saat gösterimi ve uygulama bildirimleri gibi birçok özellikle geliyor. Uygulamalardan gelen bildirimleri gösterdiğinden dolayı sürekli telefonu cebinizden çıkarmanıza gerek yok. Mesaj veya bir uygulamadan bildirim bekliyorsanız bilekliğinizden takip edebilirsiniz.

Batarya

Mi Band 2 bizce yeterli bir bataryaya sahip. 270 mAh kapasitesi bulunan batarya, kullanıcılara ortalama olarak 20 gün bekleme süresi vaatinde bulunuyor. Ancak kullanımın aktifliğine göre değişecek batarya süresi, en az 10 gün şarjsız kullanmaya imkan tanıyacaktır.

Kolay Etkileşim 

Eğer telefonunuz Android 4.3 üstüyse ve iOs 7.1 üstüyse telefonunuza Bluetooth ile çok kolay bir şekilde bağlayabilirsiniz. Mi Fit isimli uygulamayı indirip, uyku düzeni ve diğer sağlık uygulamalarını görebilirsiniz. Aynı zamanda telefon cebinizdeyken herhangi parmak izi veya şifreye gerek kalmadan bileklikten açma imkanınızda var.

A101 Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik (Global Version) İncelemesi

99.90 TL’lik fiyatıyla A101’e gelecek olan bu ürün, kesinlikle kaçırılmamalı. Çünkü aynı ürün farklı satış platformlarında 130 – 140 TL’ye kadar satılmaktadır. Bu yüzden dikkat edin ve kaçırmayın derim.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com