A101 SEG SBM 4001 Bulaşık Makinesi

A101 SEG SBM 4001 Bulaşık Makinesi
Editör: Zeynep Kaya Aktüel 2 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101, her hafta düzenli olarak yayınladığı aktüel kataloglarıyla birlikte, herk kesimden bireyler için ürün getiriyor. 5 Temmuz 2018 aktüel kataloğudna ise beyaz eşyaya yer vererek, ihtiyacı olanlara ve yeni evlenenlere özel muhteşem fiyatlar kendini gösteriyor. Bu yazımızda SEG SBM 4001 Bulaşık Makinesi incelemesini yapacağız. Buyrun bakalım bu ürüne neymiş ne değilmiş?

12 L Su Tüketimi 

Ürün bir yıkmada 12 litre su tüketiyor. Normal şartlarda bulaşık makinesini tamamen doldurduğunuzdaki bulaşıkları elde yıkadığınızda tüketeceğiniz su 35 – 50 litre arasında değişiyor. 12 litrelik su tüketimiyle muhteşem seviyede olan SEG SBM 4001 faturalarınızda çok güzel düşüşler yaratacak.

A++ Enerji Sınıfı

A++ enerji sınıfı, yani “A” , iyi enerji sınıfının tam 2 kademe üstünde. Bu demek oluyor ki, elektrik tüketimi çok düşük. Harcadığı enerjinin de düşük olmasıyla birlikte su tüketimi birbirine bağlandığında “elektrik faturası çok gelir” derdi artık ortadan kalkıyor. Çünkü bir yıkmada tüketeceği elektrik, elektrikli süpürgeden az diyebilirim.

Zaman Erteleme Özelliği

Zaman erteleme özelliğiyle birlikte artık evden çıkacağınız zaman, ya da zamanınızın sıkışık olduğu durumlarda makineye çalıştırmayı unutma gibi bir derdiniz yok. 1 saat sonra, 2 saat sonra diyerek istediğiniz zaman makinenin çalışmasını başlatabiliyorsunuz.

Az Bulaşık Seçeneği

Az bulaşık seçeneği çoğu bulaşık makinesinde bulunmuyor. Bu fonksiyon sayesinde bulaşığınız azsa harcanan su da, elektrik de azalıyor. Yani az bulaşık seçeneği size tasarruf anlamında çok güzel fırsatlar sunuyor. 

4 Programlı

Standart bulaşık makineleri 3 programlı olarak gelir. Güçlü lekeler için 3. seviyede, normal lekeler için 2., güç olmayan lekeler için 1. programda çalıştırırsınız. Bu ürün 4 programlı olarak geliyor ve çok daha güç, yıkanması imkansız denecek derecedeki bulaşıkları yıkamanız artık çok kolay bir hal alıyor.

12 Kişilik Yıkama Kapasitesi

12 kişilik yıkama kapasitesi bulunan bulaşık makinesi çok fazla bulaşık alıyor. Bu sayede 2 kere çalıştırmak zorunda kalmıyorsunuz. Aynı zamanda kapasitenin büyük olmasıyla bulaşıkların yıkanması daha verimli oluyor. Ürün 85x80x60 cm boyutlarında geliyor. 

A101 SEG SBM 4001 Bulaşık Makinesi

Fiyat

Birçok özelliği bulunan SEG SBM 4001 Bulaşık Makinesi’nin A101 5 Temmuz 2018 aktüel kataloğunda yer alan fiyatı tamı tamına 699.00 TL olarak ön plana çıkıyor. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com