A101 Samsung Galaxy J7 Duo İncelemesi

A101 Samsung Galaxy J7 Duo İncelemesi

19 Temmuz 2018

A101 19 Temmuz 2018 aktüelleri arasında yer alan Samsung markalı Galaxy serisine ait olan J7 Duo uygun fiyatıyla akıllı telefon sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürüyor. 2 yıl boyunca Samsung Türkiye garantisiyle satılan ürün çok sayıda özelliğe sahip. Gelin bakalım bu ürün neymiş, ne değilmiş?

Ekran

5.5 inçlik HD ekranı bulunan Samsung Galaxy J7 Duo ekran teknolojisi olarak ise Super AMOLED ekran tercihinde bulundu. Bunun yanı sıra ekranda parmak izi okuyucusu bulunan bir ana menü tuşu yer alıyor. Yanlarda ise yine dokunmatik diğer tuşlar boy gösteriyor. 

Kamera

Bu telefonu almanız için en özel sebeplerden biri olan çift arka kamerasının bulunması. f/1.9 diyafram açıklığı bulunan kamerayla çok net fotoğraflar çekmeniz mümkün. 13 MP pikselindeki kameranın arka plan bulanıklığının yakalanması için 5 megapiksellik bir tane daha arka kamerası yer alıyor. Telefonda bulunan ön kameranın çözünürlüğü ise 8MP olarak kendini gösteriyor. 

RAM

4GB rami bulunan Samsung Galaxy J7 Duo, bu ram boyutuyla çoğu oyunu rahat bir şekilde oynamanıza olanak tanıyor. Herhangi bir şekilde donma, kasma ya da takılma yaşatmayacak kadar büyük olan RAM, Android 8.0 Oreo işletim sistemiyle ve 1.6 GHz Sekiz Çekirdekli Exynos 7 Serisi işlemciyle birleşince muhteşem sonuçlar yaratmanıza olanak tanıyor. 

Depolama

32 GB'lık alanı bulunan Samsung Galaxy J7 Duo, Micro SD kart destekliyor. Yani alanı istediğiniz kadar artırabilirsiniz. 

Batarya

3000 mAh'lik bataryasıyla gün boyu rahat bir şekilde kullanabileceğiniz Samsung Galaxy J7 Duo, telefonu elinden düşürmeyen sürekli telefonda gezinen biri için çok yeterli değil fakat ara ara telefona bakan biri için ideal bir bataryaya sahip. 

A101 Samsung Galaxy J7 Duo İncelemesi

Fiyat

Çok sayıda özelliği bulunan Samsung Galaxy J7 Duo, 19 Temmuz 2018'den itibaren tüm A101 mağazalarında satışa çıkacak. Sınırlı sayıda gelen bu ürün 1.379 TL karşılığında satılacak. Bu ürünü almak istiyorsanız aceleci davranmanız gerekiyor, çünkü sınırlı sayıda geldiği için hemen tükenme ihtimali bulunuyor. 

Etiketler : Aktüel