A101 Piranha Nabız Ölçerli Akıllı Bileklik İncelemesi

A101 Piranha Nabız Ölçerli Akıllı Bileklik İncelemesi
Editör: Vahap AYZET Aktüel 10 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Harca Harca Bitmez sloganı uzun zamandır çalışmakta olan A101 mağazaları temin etmiş olduğu farklı alanlardan onlarca ürünü her hafta belirli günler içerisinde satışa sunmaktadır. Bu ürünler teknolojik ürünler olabilirken ev tekstili alanında da olabiliyor. Bu hafta yayınlanan A101 17 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan ürünlere baktığımız zaman teknolojik ürünlerin ağırlıklı olduğunu görüyoruz. Şimdi gelin 17 Mayıs 2018 A101 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan Piranha Nabız Ölçerli Akıllı Bileklik ürününün teknik detaylarına göz atalım.

Piranha Nabız Ölçerli Akıllı Bileklik

Gelişen teknolojinin geldiği son noktada giyilebilir akıllı ürünler yer alıyor. Bu alanda üretilen bir ürün olan Piranha Nabız Ölçerli Akıllı Bileklik sizin sağlığınız ile ilgili bilgileri en iyi şekilde tespit ederek size bildirmektedir. Şimdi Piranha Nabız Ölçerli Akıllı Bileklik hakkında bilinen özelliklere geçelim.

Uyku Takibi

Piranha Nabız Ölçerli Akıllı Bileklik ürünü kolunuzda iken uyuduğunuz zaman tüm gece boyunca uyku düzeninizi takip ederek, gece hangi saatler arasında en derin uyku dönemine girdiğiniz gibi bilgileri akıllı cep telefonunuza aktarmaktadır.

A101 Piranha Nabız Ölçerli Akıllı Bileklik İncelemesi

Adım Sayar

Gün içerisinde kaç adım attığınızı en iyi şekilde takip edebilmenize ve günlük olarak belirlediğiniz yürüme hedefine ulaşma yolunda size bilgi vermektedir.

Kalori Hesabı

Piranha Nabız Ölçerli Akıllı Bileklik gün içerisinde gerçekleştirdiğiniz aktiviteler neticesinde yakmış olduğunuz kalorileri en iyi şekilde hesaplamak ve size bildirmek noktasında oldukça iyi bir iş çıkarmaktadır.

A101 Piranha Nabız Ölçerli Akıllı Bileklik İncelemesi

Dijital Saat

Piranha Nabız Ölçerli Akıllı Bileklik sadece sağlık alanında tespit yaparak bildirim göndermenin dışında bulunduğunuz anın saatini size dijital olarak gösterebilmektedir.

Mesaj Bildirimi

Akıllı cep telefonunuz ile bağlı olan Piranha Nabız Ölçerli Akıllı Bileklik telefonunuza gelen mesaj türevi bildirimleri size titreşim yolu ile bildirmektedir.

A101 Piranha Nabız Ölçerli Akıllı Bileklik İncelemesi

Nabız Ölçümü

Piranha Nabız Ölçerli Akıllı Bileklik bileğinizde iken tek tuş ile kalp atış hızınızı ölçebilmektedir.

Fotoğraf Çekme

Piranha Nabız Ölçerli Akıllı Bileklik içerisinde yer alan hareket sensörü sayesinde telefonunuz ile bağlı olduğu zaman sallama hareketi ile fotoğraf çekebilme özelliğine sahiptir.

2 yıllık garanti altında olan Piranha Nabız Ölçerli Akıllı Bileklik ürününe A101 mağazalarında sadece 49,95 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com