A101 Piranha Nabız Ölçerli Akıllı Bileklik İncelemesi

A101 Piranha Nabız Ölçerli Akıllı Bileklik İncelemesi
Editör: Zeynep Kaya Aktüel 18 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

30 Ağustos 2018 tarihli A101 Aktüel kataloğunda yer alan Piranha markalı Nabız Ölçerli Akıllı Bileklik, fiyatından dolayı birçok kişinin dikkatini çekiyor. Tarafımıza yönlendirilen ürün inceleme taleplerinde ilk sırada yer alan Piranha nabız ölçerli akıllı bileklik, şuanda piyasadaki akıllı bilekliklerden neredeyse %50 oranında daha ucuz diyebiliriz.

Ürün birçok özellikle birlikte geliyor. Bir akıllı bilekliğin yapabileceği her şeyi yapabiliyor. Şuan piyasada en sık şekilde kullanılan Xiaomi Mi Band 2 ile aynı özellikleri taşıyor. iOS ve Android uyumlu olan akıllı bileklik nabız ölçerli olmasıyla öne çıkıyor.

Uyku Takip

Uyku düzeninizi takip etmek mi istiyorsunuz? Piranha bu konuda size yardımcı oluyor. Bileklikte yer alan uyku takibiyle birlikte kaçta yattığınızı, kaçta uyandığınızı görebilir ve ne denli düzenli bir uyku uyuduğunuzu takip edebilirsiniz.

Kalori Ölçümü

Adım sayar özelliği sayesinde yürüdüğünüzde, koştuğunuzda harcadığınız kaloriyi an ve an bileklik üzerinde görüntüleyebiliyorsunuz.

Titreşim

Telefonunuza herhangi bir şekilde bildirim veya arama geldiğinde bilekliğin titreşim özelliği faaliyete giriyor ve bu sayede hissetmemeniz mümkün olmuyor.

Adım Sayar

Yürüdüğünüz her adımı, koştuğunuz her saniyeyi görebilirsiniz. Kaç km yürüdünüz, ne kadar beklediniz, kaç kalori yaktınız hepsi bu üründe mevcut.

Dijital Saat

Dijital saati sayesinde istediğiniz zaman saati görüntüleyebilirsiniz. Ayarlanabilir saati sayesinde yine kullanım açısından saat özelliği taşımasınıda sağlıyor.

Mesaj Bildirimi

Telefonunuza gelen mesajları ürün üzerinde görebiliyorsunuz.

Garanti

2 yıl boyunca Piranha garantisi altında olan akıllı bileklik herhangi üretim kaynaklı bir sorunda ücretsiz bakım, onarım ve değişim sürecine girmektedir.

A101 Piranha Nabız Ölçerli Akıllı Bileklik İncelemesi

Fiyat

49.95 TL’ye satılan Piranha Nabız Ölçerli Akıllı Bileklik, piyasadaki en uygun akıllı bileklik olarak öne çıkıyor. Stoklarla sınırlı gelen bu ürünü tükenmeden almanızda fayda var. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com