A101 Piranha Bluetooth Hoparlör ve Piranha Bluetooth Spor Kulaklık İncelemesi

A101 Piranha Bluetooth Hoparlör ve Piranha Bluetooth Spor Kulaklık İncelemesi
Editör: Vahap AYZET Aktüel 23 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Ülkemizin en büyük market zincirleri arasında yer alan A101 mağazaları siz tüketiciler için her hafta sizlerin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda farklı alanlardan pek çok ürünü temin ederek satışa sunuyor. Bu ürünler teknolojik ürünler olabilirken hırdavat ürünleri ve ev tekstili ürünleri de Aktüel Kataloglarında yer alabiliyor. Şimdi gelin birlikte A101 31 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan ürünlerin bazılarının teknik detaylarına göz atalım.

Piranha Bluetooth Hoparlör

Müzik dinlemeyi sevenler ve gittiği her yere müziğini taşıyarak sevdiği kişiler ile müzik zevkini paylaşmak isteyen kişilerin seveceği bir ürün olan Piranha Bluetooth Hoparlör hakkında merak edilenleri şimdi gelin birlikte sıralayalım.

Bluetooth Bağlantısı

Piranha Bluetooth Hoparlör ürünü ile akıllı cep telefonunuzu Bluetooth eklentisi sayesinde bağlayarak gönlünüzce müzik dinleyebilirsiniz.

Mikrofon

Akıllı cep telefonlarınız ile bağlı olduğu esnada üzerinde yer alan mikrofon sayesinde gelen aramaları cevaplayarak Piranha Bluetooth Hoparlör ürünü üzerinden telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Piranha Bluetooth Hoparlör ürünü Türkçe sesli kullanım imkânı sunmaktadır.

A101 Piranha Bluetooth Hoparlör ve Piranha Bluetooth Spor Kulaklık İncelemesi

2 x 3 W Stereo Hoparlör

Piranha Bluetooth Hoparlör ürününün üzerinde 2 x 3 watt gücünde stereo hoparlör sistemi yer almaktadır. Bu sayede müzik dinlerken sesler daha güçlü ve daha net gelmektedir.

2 yıl garanti süresine sahip olan Piranha Bluetooth Hoparlör ürünü 31 Mayıs 2018 A101 Aktüel Kataloğuna 39,95 TL fiyatı ile giriş yapıyor.

Piranha Bluetooth Spor Kulaklık

Hem müzik zevkinden vazgeçemeyen hem de spor tutkusunu bırakamayan kişilerin işine çok yarayacak olan Piranha Bluetooth Spor Kulaklık ürünü size spor yaparken müzik zevkinizi en iyi şekilde yaşayabilmeniz için imkân sunuyor. Hadi şimdi birazda teknik detaylardan konuşalım.

Ergonomik Tasarım

Piranha Bluetooth Spor Kulaklık ürünü spor yaparken rahat bir şekilde kullanabilmeniz için özel ergonomiye sahip bir yapı ile üretilmiştir.

Bluetooth Eklentisi

Bluetooth özelliği sayesinde akıllı cep telefonlarınız ile kolay bir şekilde bağlanabilen Piranha Bluetooth Spor Kulaklık ürünü spor yaparken müzik dinlemenizin yanı sıra üzerinde yer alan mikrofon sayesinde telefon görüşmesi yapabilmenize de imkân sağlamaktadır.

2 yıl Piranha garantisi altında olan Piranha Bluetooth Spor Kulaklık ürününe siz de sadece 29,95 TL ödeyerek spor çantanıza koyabilirsiniz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com