A101 Oto Termos İncelemesi (30L)

A101 Oto Termos İncelemesi (30L)
Editör: Vahap AYZET Aktüel 16 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101 26 Temmuz 2018 aktüel kataloğunda yer alan Kale markası altında üretilen oto termos piyasaya göre çok uygun fiyatıyla en çok talep toplayacak ürünlerden biri olacak gibi. 

30 litrelik hacmi bulunan ürünün boyutları 55 x 32 x 31 cm olarak ön plana çıkıyor. Sıcak yaz günlerinde içeceklerinizi ve yiyeceklerinizi soğuk tutmak istiyorsanız bu ürün tam size göre. Dış ve iç yüzeylerde gıda talimatlarının gerektirdiği standartlarda %100 Poliproblen ve izolasyon malzemesininb yanı sıra sert Poliüretan yer almaktadır. Bu sayede yiyecek ve içecekleriniz kesinlike uzun süre soğuk kalıyor ve dışarıdan gelen sıcak havaya aldırış etmiyor. 

Termosun içerisinde elektronik soğutucu fonksiyonu bulunmamaktadır. Yani araç çakmaklığı girişi ya da herhangi bir fiş girişi bulunmamaktadır. Ürüne buzlu su koyup yiyecek ve içeceklerinizi yerleştirirseniz çok daha uzun süre hatta 1 gün boyunca bile soğuk kalmasını sağlayabilirsiniz. 

2 yıl boyunca kale tarafından garantisi bulunan bu ürün yaz günlerinden muzdarip olan, sık sık pikniğe çıkan fakat uzak yerlere gidenler için birebir. Aynı zamanda uzun yol şoförleri de bu ürünü sık bir şekilde tercih etmektedir. Çünkü malum yolda her zaman soğuk içecek bulunmuyor. 

Fiyat 

A101 Oto Termos İncelemesi (30L)

26 Temmuz 2018 tarihinden itibaren A101 mağazalarında yer alacak olan bu ürün 54.95 TL karşılığında satılıyor. Eğer ihtiyacınız varsa kaçırmayın derim çünkü aynı üretici firmadan alınan bu ürünler diğer yerlerde 100 TL’den yüksek fiyatlara satılıyor. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com