A101 Kiwi Çay Makinesi ve Sinbo Kettle İncelemesi

A101 Kiwi Çay Makinesi ve Sinbo Kettle İncelemesi
Editör: Nezaket DURU Aktüel 5 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101’e bu hafta gelecek olan çay makinesi ve kettle, çok da düşük olmasada yine uygun fiyata alıcılarını arayacak. KTM 2907- Kiwi Çay Makinesi 69.95 TL’lik fiyatıyla, Sinbo 7353 Çelik Kettle ise 49.95 TL’lik fiyatıyla ön plana çıkıyor. 

Kiwi KTM-2907 Çay Makinesi ile çaylarınız artık daha lezzetli. 2200 W hızlı kaynatma özelliğiyle gelen çay makinesi, 1.8 L su ısıtma kapasitesine sahip. 1.8 L’lik su ısıtma kazanının yanında da 0.9 L’lik çay demliği yer alıyor. 

Çay makinelerinde en büyük sıkıntı filtre olarak ön plana çıkıyor. Paslanma, eğilme ve büzülme gibi durumlardan dolayı kullanıcılar sıkıntı yaşıyor. KTM-2907 Çay makinesinde çıkarılabilir paslanmaz filtre imkanı sunuluyor. Aynı zamanda paslanmaz serisinde gizli resistansda boy gösteriyor.

Bunun yanında su ısıtıcısı olarak da kullanabilme imkanı tanıyor. Yani bu cihazı aldıktan sonra, kettleye ihtiyaç yok. Kettle görevi görmekte. Oluşabilecek herhangi firma kaynaklı bir sorunda ise 2 yıl boyunca garanti kapsamında tutuluyor. Tasarruflu çay makinesiyle, misafirlerinize çok daha lezzetli bir çay sunabileceksiniz.

A101 Kiwi Çay Makinesi ve Sinbo Kettle İncelemesi

Sinbo 7353 Çelik Kettle
2200 W’la hızlı kaynatma imkanı sunan Kettle, çelik olması sayesinde herhangi bir şekilde pas tutmuyor. Kolay açılabilir üst kapağıyla zorlanmadan kaynamış suyu kullanabileceksiniz. Aynı zamanda kapağı açtıktan sonra, eliniz doldu veya herhangi bir şekilde kapağı kapatamıyorsunuz. Sinbo bunuda düşünerek otomatik kapanan kapak yapmış. 

360 derecelik dönebilme özelliğiyle gelen Sinbo, kablosuz kullanım sunuyor. Aynı zamanda bu ürün doğacak herhangi bir sıkıntı karşısında 2 yıl boyunca Sinbo garantisi altında. Fiyatı ise 49.95 TL olarak belirlendi. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com