A101 Kaymaz Taban Saçaklı Halı, Yolluk, Brode Perde İncelemesi ve Yorumlar

A101 Kaymaz Taban Saçaklı Halı, Yolluk, Brode Perde İncelemesi ve Yorumlar
Editör: Tuğba Karakuş Aktüel 5 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

7 Haziran 2018 Aktüel kataloğunda yer alan Kaymaz Taban Saçaklı Halı, Kaymaz Taban Saçaklı Yolluk ve Brode Perde 3’lüsüyle birlikte ev dekorlarınız geçmişe nazaran çok daha güzel bir görüntüyle kendini gösterecek.

Ev dekorunun olmazsa olmaz parçaları arasında yer alan halılar, yolluklar ve perdeler dekorasyon yaparken evin ana karakterini belirler.

Öncelikle kalite konusuna değinecek olursak, yapılan yorumlar eşiğinde çok kaliteli ürünler olduğunu söyleyebiliriz. İncelemeye geçebiliriz.

A101 Kaymaz Taban Saçaklı Halı, Yolluk, Brode Perde İncelemesi ve Yorumlar

Kaymaz Taban Saçaklı Halı

4 metrekare alanı bulunan Kaymaz Taban Saçaklı Halı fiyatı 79.95 TL. Bu fiyata halı bulmak, kolay değil. Görünüş – Fiyat kıyaslaması yapacak olursak gerçekten mucize bir ürün diyebiliriz. Dekorasyonunuzda tamamlayıcı unsur olarak görev alacak bu halı ile birlikte evleriniz çok daha şahane görünümlere kavuşabilir. Perşembe gününden itibaren yer alacak bu halı 4 metrekarelik alanıyla çoğu evin alanına uygun. Aynı zamanda yıkanabilir.

Kaymaz Taban Saçaklı Yolluk

Koridorların olmazsa olmazları yolluklar. Bilindiği üzere ev koridorlarında yollukların önemi çok fazla çünkü standart halılar koridorlara sığmaz. Bunun için özel üretilen yolluklardan almak zorundasınız. 49.95 TL gibi fiyatıyla A kalitedeki A101 Kaymaz Taban Saçaklı yolluk bu çerçevede size yardımcı olacaktır.

Brode Perde

290×269 cm alana sahip perde brode perdenin fiyatı 29.95 TL. Bu fiyata bu tarz bir perde sahibi olmak her kadının isteyeceği bir şey. Evlerinizi çok şirin gösterecek bu perde, ekstrafor dikişli. Desenleriyle göze hitap eden perdenin tüm ruletleri ve montaj parçaları paketin içerisinde. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com