A101 İki Kişilik Çadır ve Katlanabilir Kamp Sandalyesi İncelemesi

A101 İki Kişilik Çadır ve Katlanabilir Kamp Sandalyesi İncelemesi
Editör: Hasan Aker Aktüel 1 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

9 Ağustos 2018 tarihli A101 Aktüeline göz attığımızda karşımıza 2 kişilik çadır ve katlanabilir kamp sandalyesi çıkıyor. Bu çadır ve sandalye set halinde değil farklı farklı satılıyor ve fiyatları piyasaya göre çok uygun. Öyle ki çadırı piyasadan 100 TL’den düşük fiyata bulmak mümkün değil, kamp sandalyesi ise yine 40 – 80 TL aralığında değişiyor. Fakat A101’de iki üründe bu belirtilen fiyatların altında. Fiyat bilgisini yazının alt bölümünde bulabilirsiniz.

Kamp yapmayı seven biriyseniz ve tatile çıktığınızda otel yerine kamp tatili yapmak hoşunuza gidiyorsa bu 2 kişilik çadır işinize yarayacaktır. Arkadaşınızla, eşinizle ya da çocuğunuzla gidecek olduğunuz tatilde rahatlıkla sığabilirsiniz. Eğer çocuğunuz küçükse çadırda 3 kişide rahatlıkla kalabilirsiniz. 

Manuel olarak kurulan ve kolay kurulumu bulunan bu söz konusu 2 kişilik çadır 2 metrelik ene, 1.50 metrelik de boya sahip. 1.05 m yüksekliği bulunuyor. Tek girişli kapısı var ve kapalı olarak çanta ölçüsü 61x20x20 cm. Yani her yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz. 

Ağırlığı 1.5 kg olan bu çadır kurulduğunda rüzgardan dolayı yıpranma v.s. gibi durumlarla karşılaşmıyor. Yazlık olan bu çadır, kış aylarında yada yağmurlu zamanlarda sizi üzebilir. O yüzden kesinlikle yaz aylarında kullanmalısınız.

A101 İki Kişilik Çadır ve Katlanabilir Kamp Sandalyesi İncelemesi

A101 İki Kişilik Çadır ve Katlanabilir Kamp Sandalyesi İncelemesi

Kamp sandalyesi de yine aynı şekilde. Kamp yaparken işinize en çok yarayacak ürünlerden birisi olarak ön plana çıkıyor. Kalitesi konusunda da kaliteli bir ürün diyebiliriz.

A101’e gelecek olan 2 kişilik çadırın fiyatı 74.95 TL, kamp sandalyesinin fiyatı ise 34.95 TLYorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com