A101 HI-LEVEL 55” Ultra HD Uydu Alıcılı LED TV İncelemesi

A101 HI-LEVEL 55” Ultra HD Uydu Alıcılı LED TV İncelemesi
Editör: Tuğba Karakuş Aktüel 10 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Tüketicinin ihtiyaçları ve taleplerini gözeterek bu doğrultuda ürün temini gerçekleştiren A101 mağazaları her hafta temin ettiği çeşitli alandan ürünleri Aktüel Katalogları ile tüketicinin beğenisine sunuyor. Bu hafta yayınlanan A101 17 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan ürünlerin teknik detaylarına gelin birlikte göz gezdirelim.

HI-LEVEL 55” Ultra HD Uydu Alıcılı LED TV

Gelişen teknoloji ile birlikte daha iyi görüntü kalitesi sunan farklı özelliklere sahip televizyonlar da piyasaya sürülüyor. Bu ürünlerden biri olan HI-LEVEL 55” Ultra HD Uydu Alıcılı LED TV ürünü de A101 17 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğunda yer almaktadır. HI-LEVEL 55” Ultra HD Uydu Alıcılı LED TV hakkında merak edilen teknik detayları gelin birlikte inceleyelim.

4K Ultra HD

Size daha net daha detaylı ve daha canlı renklere sahip görüntü sunabilmek amacı ile HI-LEVEL 55” Ultra HD Uydu Alıcılı LED TV ürünü en gelişmiş görüntü çözünürlüğü olan 4K Ultra HD özelliğine sahiptir.

Dahili Ultra HD Uydu Alıcısı

İçerisinde yer alan dahili Ultra HD Uydu Alıcısı ile size ek bir uydu alıcısı alıp kullanma zahmetinden kurtaran HI-LEVEL 55” Ultra HD Uydu Alıcılı LED TV en kaliteli görsel şölenleri sizlere sunmayı vaat ediyor.

SCART Girişi

Ek olarak standart bir uydu alıcısı bağlayabilmenize ve nostaljik oyun konsolları bağlayabilmenize imkan tanıyan SCART girişi HI-LEVEL 55” Ultra HD Uydu Alıcılı LED TV ürününün arka kısmında konumlandırılmıştır.

HDMI Girişi

Taşınabilir bilgisayarlarınızı ve bu gibi cihazları bağlayabilmenize imkan veren iki adet HDMI girişi HI-LEVEL 55” Ultra HD Uydu Alıcılı LED TV ürününün arka kısmında yer almaktadır.

A101 HI-LEVEL 55” Ultra HD Uydu Alıcılı LED TV İncelemesi

USB Girişi

Taşınabilir depolama birimlerinizi bağlayarak film video izlemek ve müzik dinlemek gibi işlemleri gerçekleştirebilmenize imkan veren bir adet USB girişi de HI-LEVEL 55” Ultra HD Uydu Alıcılı LED TV üzerinde yer almaktadır.

Net Motion Rate

Görüntü netliği, görüntü akışı gibi noktalarda etken bir rol oynayan Net Motion Rate özelliğinin yanı sıra 600 Hz görüntü yenileme hızı sayesinde televizyon izlerken gözünüz yorulmayacaktır.

2 Yıl Vestel Garantisi

17 Mayıs 2018 tarihinde A101 mağazalarında satışa sunulacak olan HI-LEVEL 55” Ultra HD Uydu Alıcılı LED TV ürününü satın aldığınız andan itibaren geçerli olacak 2 yıl Vestel garantisi bulunmaktadır.

Duvara asma aparatı hediyesi ile birlikte gelen HI-LEVEL 55” Ultra HD Uydu Alıcılı LED TV ürününe kredi kartlarına 6 taksit seçeneği ve 2,099,00 TL fiyatı ile sahip olabilirsiniz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com