A101 HI-LEVEL 40″ UYDU ALICILI FULL HD LED TV

A101 HI-LEVEL 40″ UYDU ALICILI FULL HD LED TV
Editör: Tuğba Karakuş Aktüel 20 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101, her kesimden her ihtiyaca yönelik ürünler getirmeye devam ediyor. Bu ürünleri aktüel ürünler başlığı altında her hafta müşterilerine düzenli bir şekilde ulaştıran A101, 28 Haziran 2018 kataloğunu da aksatmadı. HI – LEVEL markalı 40 inçlik FULL HD LED TV, katalogda yer alan ürünlerden biri. Yanında duvara asma aparatıyla birlikte yer alacak olan televizyon, 2 yıl boyunca VESTEL Türkiye garantisi altında korunuyor. 

Dilerseniz detaylı incelemeye geçelim.

Dahili HD Uydu Alıcısı

Televizyonda yer alan dahili HD uydu alıcısı sayesinde, ek bir uydu alıcı almadan yayın izleyebileceksiniz. Bu size maddi yönden ek bir masraf çıkarmayacağı için iyi bir özellik. Aynı zamanda kalitesinin HD olması, televizyonun da FULL HD olmasıyla birlikte muhteşem bir yayın kalitesi elde etmenize olanak tanıyacaktır. Kalite yönünden herhangi bir sıkıntınız olmasın. Markasına güven veremeyecek olduğum HI – LEVEL dar gelirli aileler için iyi bir tercih olabilir çünkü fiyat yönünden çok uygun.

1 ADET SCART, 1 ADET HDMI, 1 ADET USB GİRİŞİ

Televizyonda yer alan 1 adet Scart, 1 adet HDMI, 1 adet USB girişi sizin işinizi görmek için yeterli olacaktır. Emsallerine bakıldığında çoğunda USB giriş yeri bulunmuyor. Fakat bu televizyonda var. Artı bir özellik diyemeyiz, çünkü artık USB’lerin çok yoğun kullanılmasıyla giriş bulunması zorunlu bir şey gibi. 

2 Yıl Garantili

VESTEL Türkiye garantisi altında 2 yıl boyunca korunan televizyon, herhangi bir firma kaynaklı sorunda onarılmakta. Gerekirse 0’ıyla değişmektedir. VESTEL’in garanti yönü, olumsuz yorum almayan ve herkesin çözümüyle birlikte çıktığı bir yer olarak adlandırılabilir. Bundan dolayı kuşkunuz olmasın.

Saydığımız bu tüm özellikler 1.099 TL gibi bir fiyatla birlikte geliyor. 28 Haziran’dan sonra bu ürünü eğer ihtiyacınız varsa ve bütçeniz düşükse alabilirsiniz. Çünkü Fiyat – Performans ürünü olarak adlandırabiliriz. Her ne kadar şunu düşük bunu düşük desek de fiyatına göre bunlar çok normal.

A101 HI-LEVEL 40" UYDU ALICILI FULL HD LED TV

Editör Yorumu

Eğer bütçem düşük olsaydı ve televizyon ihtiyacım olsaydı hiç düşünmeden alırdım. Çünkü 1.099 TL gibi bir fiyata 40 inçlik televizyon bulmak dolarında zirvelere tırmanmasıyla çok kolay bir durum değil.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com