A101 Canon Çok Fonksiyonlu Yazıcı İncelemesi

A101 Canon Çok Fonksiyonlu Yazıcı İncelemesi

13 Eylül 2018

A101 raflarında 13 Eylül 'den itibaren yer alacak Canon marka çok fonksiyonlu yazıcı 149.00 TL fiyatıyla birlikte geliyor. USB Kablosu yanında hediye olarak gelen yazıcı markasından dolayı kaliteli bir ürün diyebiliriz. Çünkü Canon gerek baskı kalitesi, gerekse sağlamlık açısından sektör lideri bir firma olarak ön plana çıkıyor. 

Baskıda Yüksek Kalite!

Canon dünya devi bir marka. Gerek fotoğrafçılık, gerekse bu şekilde teknolojik ürünlerde kendini kanıtlamış olan Canon tarafından üretilen bir cihazın kalitesiz olacağına kendi gözümle görmeden kesinlikle inanmam. Daha önce birçok kez A101'e gelmiş ve büyük ilgi gören Canon çok fonksiyonlu yazıcı modeli, çocuklarınızın ödevlerini, kendi ihtiyaçlarınızı rahatlıkla çıkarmak için birebir.

Tarayıcı Özelliği!

Çok fonksiyonludan kasıt içerisinde aynı zamanda tarayıcı özelliğinin de bulunması. Tarayıcı nedir? Diyorsanız. Örnek vermek gerekirse bu cihaza kimliğinizi koyduğunuzda, bilgisayar ortamında bu kimliği aynı şekliyle görüntüleyebiliyorsunuz. Günümüzde belge gönderme işlemlerinde imza sıkıntısı için gerekli bir cihaz diyebiliriz. 

Fotokopi Çekme Özelliği!

Yazıcı sadece bilgisayar üzerinden bir şey yazdırdığınızda çıktısını vermiyor. Aynı zamanda fotokopi özelliği de bulunuyor. Fotokopi özelliği sayesinde çoğaltmanız gereken her belgeyi rahatlıkla çoğaltabilirsiniz.

Cihaz A4- A5 - B5 - 10x15 cm Kağıt, 13x18 cm kağıtlarla uyumlu. 

4800 DPİ Baskı Çözünürlüğü!

4800 DPİ'lik baskı çözünürlüğü demek. "Oooo" diyerekten ağzını açmanız demekle aynı şey. Çok net bir şekilde baskı yapma imkanı tanıyor.

2 YIL GARANTİLİ!

Ürün 2 yıl boyunca resmi olarak Canon Türkiye garantisiyle birlikte geliyor. Doğabilecek herhangi firma kaynaklı sorunda (çok zor) garanti kapsamında ürününüz hemen onarıma veya 0'ı ile değişime gidiyor. 

TAM DOLU KARTUŞLAR!

Ürünü aldığınızda kartuş doldurma gibi bir derdiniz bulunmuyor. Tam dolu kartuşlar sayesinde rahatlıkla ürünü uzun süre kullanabiliyorsunuz. 

A101 Canon Çok Fonksiyonlu Yazıcı İncelemesi

Editör Yorumu:

Geldiğinde kendim alacağım bu yazıcı, eğer yazıcıyla işiniz varsa ve genel olarak kırtasiye, baskı merkezi gibi yerlere gitme ihtiyacı duyuyorsanız sizi mutlu edecek bir cihaz. Çünkü bu yazıcı, fiyatlarındaki emsallerine göre çok güzel bir şekilde kalite sunuyor. 

 

Etiketler : Aktüel