A101 ATTLAS Akülü Vidalama İncelemesi

A101 ATTLAS Akülü Vidalama İncelemesi
Editör: Nezaket DURU Aktüel 20 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101’e 28 Haziran 2018 tarihinden itibaren gelecek olan ATTLAS markalı Akülü Vidalama, ziyaretçilerimiz tarafıncan sıkça sorulanlar arasında yer alıyor. 

Ürünün üzerinde Lithium – Ion yani Li – On batarya bulunuyor. Üründeki hızlı şarj adaptörü sayesinde çok kısa süre içerisinde ürünü şarj edebiliyorsunuz. 21 farklı kademedeki tork ayarı ve 18 Nm tork gücüyle birlikte ürün, sizin neredeyse her işinizi çok rahat bir şekilde hallediyor. Zorlu işlerin üstünden gelecek ve dayanıklı olan bu ürünün yorumlarına baktığımızda da olumsuz bir durum görmedik.

Ürün özelliklerinin yanı sıra 2 yıl boyunca garantili geliyor. Garanti kapsamında herhangi bir firma kaynaklı sorun hemen hallediliyor. Farzedelim ki halledilmedi. Bu durumda ürün 0 ürünle değişiyor. 

Montajla uğraşan, sık sık vida çıkarıp takan biriyseniz bu ürün sizin her işinizi rahatlıkla karşılayacaktır. Emsallerine göre uygun fiyatla satışı ise müşterilerini memnun ediyor. 18 Nm tork gücü, sıkamayacağım, gevşetemeyeceğim vida yok der gibi. 

21 farklı kademedeki tork ayarı ise, zorlu vidalarda ayrı, basit vidalarda ayrı çalışma göstererek daha az yorulmanıza olanak tanıyor. 119.95 TL’lik fiyatıyla A101 aktüel raflarına gelecek olan ürün, alıcılarını mutlu ediyor. 

A101 ATTLAS Akülü Vidalama İncelemesi

Editör Yorumu 

Sık sık evde bir şeyler söküp takan biri olarak, aynı ürünü birkaç ay önce A101 aktüeline geldiğinde almıştım ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Hala aynı performansla kullanıyorum. Uzun süreli bataryası mevcut ve hemen tükenmiyor. 2-3 saat aralıksız çalıştığımı bilirim tek bataryayla. Bundan dolayı bu ürünü almalısınız derim. Yine soru, öneri, görüş ve isteklerini yorum bölümünden ileterek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com