A101 Araç İçi Mini Buzdolabı (25L) İncelemesi

A101 Araç İçi Mini Buzdolabı (25L) İncelemesi
Editör: Zeynep Kaya Aktüel 27 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101 aktüelinde 5 Temmuz 2018 tarihi itibarıyla yer alacak olan araç içi mini buzdolabının alanı 25 litre. Aracınızda yazları ısınmasını, kışları da soğumasını istemediğiniz tüm ürünleri bu mini buzdolabı içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Adının buzdolabı olduğuna bakmayın aynı zamanda sıcak özelliği de bulunuyor. Dilerseniz detaylı incelemesine geçelim;

12 V Araç Çakmaklığından Çalışıyor!

Ürünün en güzel özelliği araç çakmaklığından çalışma imkanının bulunması. Çünkü ek bir kabloyla çakmaklığa adapte etmenize ya da aküden bağlantı atmanıza gerek kalmıyor. Bu sayede hem akünüzün ömründe kısalma olmuyor, hem de akü bitti mi? bitecek mi diye düşünmenize gerek kalmıyor. Çünkü 12V pek bir etki yaratacak düzey değildir.

Yüksek Performans

12V Çakmaklıktan çalışıyor olmasına rağmen yüksek performans gösteren araç içi mini buzdolabı, içeceklerinizi istediğiniz seviyede soğutarak sıcak yaz günlerinde sizi perişan etmiyor. Eğer uzun yol şoförüyseniz de evde yapılan yemekleri sıcak sıcak tüketmek istiyorsanız, yine buzdolabının sıcak ayarını açarak sıcak bir şekilde tüketim sağlayabiliyorsunuz.

2 Yıl Garanti

Ürün üretici firma tarafından 2 yıl boyunca garantili bir şekilde A101’e gönderiliyor. Yani en ufak firma kaynaklı oluşacak sorunda garantiye yollayabilir ve eğer gerçekten firma kaynaklıysa tamir edilmesini, edilmiyorsa 0 ürünle değiştirilmesini talep edebilirsiniz.

A101 Araç İçi Mini Buzdolabı (25L) İncelemesi

Fiyat

Ürün fiyatı 99.95 TL. Bu fiyata araç içi mini buzdolabı bulmanız zor değil. Çok sayıda farklı firmanın ürünleri yine bu fiyata satılmakta. Fakat donanım olarak bir tık yüksek araç içi buzdolapları, yaklaşık olarak 250 – 300 TL arasında satılmaktadır. Bu yüzden ihtiyacınız varsa, A101’den bu ürünü almak mantıklı olabilir. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com