A101 Aprilla Mini Masaj Aleti İncelemesi

A101 Aprilla Mini Masaj Aleti İncelemesi
Editör: Ahmet Yaman Aktüel 17 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101 23 Ağustos 2018 tarihli Aktüel kataloğuyla birlikte Aprilla markalı AFM 2803 modelindeki mini masaj aletini getiriyor. Mor, mavi, yeşil ve beyaz renkleriyle birlikte adet olarak satılan mini masaj aletleri avuç içerisine rahatlıkla sığıyor. Ahtapot tarzında ayakları bulunan ürünün titreşim yoluyla masaj yaptığı bölüm ise üstte bulunuyor. Bas çalıştır özelliği sayesinde kullanım zorluğu bulunmayan mini masaj aletine detaylı olarak bakalım.

Nerelerde Kullanılır?

Eğer boynunuz ağrıyorsa, baş ağrınız varsa, sırtınız ağrıyorsa ya da bacağınız veya kollarınız ağrıyorsa, yüz bölgesinde, omuz bölgesinde ya da kas bölgelerinde ağrılar varsa ürün titreşimli bir şekilde masaj yapıyor ve ağrılarınızı bir nebze de olsa dindiriyor. Eğer ağrı seviyesi çok yüksek değilse, direkt olarak keseceğinden emin olabilirsiniz. Özellikle kas ağrılarında çok etkili olan bu ürün fiyatıyla da şaşırıyor. Dışarda farklı yerlerde 100 – 150 TL vereceğiniz bu ürün ŞOK Fiyatıyla birlikte A101 mağazalarında yerini alacak. Fiyat bilgisi yazının altında yer almaktadır.

A101 Aprilla Mini Masaj Aleti İncelemesi

Kullanış

Çok kullanışlı ve hafif bir şekilde tasarlanan Aprilla Mini masaj aleti, 3 adet AAA pille çalışmaktadır. Piller ürünle birlikte gelmez, ürünü aldıktan sonra pili ayrı bir şekilde satın almanız gerekiyor. 2 yıl boyunca garanti kapsamındaki bu mini masaj aleti 9.95 TL karşılığında satılacak. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

ŞOK Baskül İncelemesi

ŞOK Baskül İncelemesi

Tema Tasarım | Osgaka.com