Zekeriyaköy Köy projesinden ev alanlar kazanıyor

Zekeriyaköy Köy projesinden ev alanlar kazanıyor

Zekeriyaköy'ün en değerli projesi Köy her geçen gün satış rakamlarını arttırarak yatırımcılarına mükemmel girişimler sağlamaya devam ediyor.

İstanbul'un değerli semtlerinden biri olan ve her geçen gün büyümeye devam eden Zekeriyaköy mükemmel adımların da atılmasını sağlıyor. Birbirinden yeni girişimleri ile herkesin dikkatini çeken Zekeriyaköy'de yapılan yeni projeler yeni ev almak isteyenlerin de tercihleri arasında yer alabiliyor. Uzun zamandır Zekeriyaköy'de devam eden Köy projesi, bir çok kişi tarafından merakla bekleniyordu.

 

Lokasyon olarak çok güzel bir konumda yer alan ve bu durumla birlikte farklı girişimlerin de sahibi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Köy projesi, 3. Köprü ve Marmara Otobanı'na yakınlığı ile göz dolduruyor. Trafik sorununun yaşanmadığı Köy projesinde  971 adet konut yer alıyor. Proje, henüz ruhsat süreci tamamlanmamış etaplarla birlikte toplam 1.167 konut ile yaklaşık 15.000 metrekarelik bir çarşıdan (ÇarşıKÖY) oluşuyor. Böylelikle ticari yaşamın da faaliyette olmasını hedefleyen Köy, yatırımcısına da bu anlamda kazandırıyor.

 

Köy fiyatları ve ödeme şekilleri

 

Zekeriyaköy'ün yükselen değeri Köy projesinde yok yok. Muhteşem havuzları, uzun yürüyüş parkurları, çocuk parkları, peyzaj alanları ile doğanın kalbinde yer alan Köy, ödeme şekilleri ve fiyatları ile de muhteşem fırsatlar sunuyor. Genel anlamda herkesin rahat edebilmesi için uğraşan Köy, 455 bin liradan başlayan fiyatları ve taksitli ödeme şekilleri sayesinde ev hayali olan herkese yardımcı oluyor.

Etiketler : Konut Projeleri