West Side 317 bin liradan başlayan fiyatlarla

West Side 317 bin liradan başlayan fiyatlarla

Beylikdüzü bölgesinin en dikkat çeken alanlarından biri olan E-5 kenarında yer alan West Side İstanbul, lansmana özel fiyatlarını da sürdürmeye devam ediyor. Birbirinden güzel daireleri ile farklı girişimler sağlayan West Side İstanbul, kişiye özel ödeme planlarının da çıkarılmasını sağlıyor.

Her geçen gün birbirinden güzel projelerin de merkezi olan Beylikdüzü tam bir yaşam alanı oluyor. Birbirinden güzel projelerin ana merkezi olmaya devam eden Beylikdüzü'nde özellikle ailelere yönelik muhteşem bir fırsat da sunulmaya devam ediliyor. En güzel özellikleri sayesinde herkesin dikkatini çeken West Side İstanbul, kişiye özel ödeme fırsatlar sunuyor. 

 

Lokasyon olarak pek çok bölgeye yakın olan West Side İstanbul, genel anlamda farklı adımların da atılmasına olanak sunuyor. Okullara, hastanelere ve toplu taşıma araçlarına yakın olan West Side İstanbul, bu açıdan hiç bir zorluk yaşamamanızı sağlıyor. Bu yıldan itibaren satışlarına başlanacak olan West Side İstanbul, fiyatları ile de merak ediliyor.

 

West Side İstanbul fiyatları ve özellikleri

 

West Side İstanbul projesinde yüzde 25 peşinatla banka kredisi kullanılıyor. Projenin Türkiye İş Bankası ile anlaşması bulunuyor. Ayrıca firma bünyesinde yüzde 25 peşinatla 36 ay vade farksız taksit yapılıyor.

 

 

Üç yanı Beylikdüzü Korusu tarafından çevrelenen West Side projesi metrobüse sıfır konumda, E-5 Otoyolu'nun hemen yanında yükseliyor. Kraft Mimarlık tarafından tasarımı yapılan Westside Beylikdüzü projesinde 2 bin araçlık otopark alanı mevcut durumda. 15 blok olarak tasarlanan Westside projesinde 30 bin metrekarelik ticari alan yer alıyor.

Etiketler : Konut Projeleri   West Side İstanbul Fiyatları   West Side İstanbul