Transform Fikirtepe

truck

Kentsel dönüşüm kapsamına giren Fkirtepe'nin yeni projesi Transform dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Anadolu Yakası'nda lokasyon olarak herkesin dikkatini çeken ve bu anlamda da yeni girişimlerin gerçekleşmesini sağlayan Fikirtepe, yeni lentsel dönüşüm projelerine de ortak olmaya devam ediyor. Anadolu Yakası'nda Kadıköy gibi muhteşem bir bölgeye son derece yakın olan ve bu anlamda da beğenileri kazanan Fikirtepe, yeni projelerin de ortak alanı olmaya devam ediyor.

Yeni projeleri ile herkesin beğenisini kazanan Fikirtepe'de hızla inşa edilen Transform'da yatırımcıların gözdesi olmaya devam ediyor. Araplar tarafından son derece beğenilen ve yatırım olarak kullanılan Fikirtepe, muhteşem projeler öncülüğünde güzelleşmeye devam ediyor. Bu sayede de herkesin isteklerine yanıt veren Transform Fikirtepe, özellikleri ile de vazgeçilmez olmaya devam ediyor.

Transform Fikirtepe Projesi

Lokasyon olarak son derece güvenli ve merkezi bir alanda bulunan Transform Fikirtepe, proje özellikleri ile de göz dolduruyor. Anadolu Yakası'nda ulaşım açısından size herhangi bir sorun çıkarmayacak olan Transform Fikirtepe, geniş sahaları ve akıllı ev sistemleri ile de tüm isteklerinize kolay bir şekilde cevap verebiliyor.

Akıllı ev sistemleri ile evinizi her an kontrol edebileceğinizi ifade eden Transform Fikirtepe, aynı zamanda güvenlik hizmeti ile de huzurlu bir şekilde evinizde oturmanız için sizlere olanak sunmaya devam ediyor.

Transform Fikirtepe Teslim Tarihi Ne Zaman?

Projenin yapım aşamasında olmasıyla birlikte teslim tarihini merak eden bir çok yatırımcı, konu ile alakalı olarak bilgi almak istiyor. İki ortak şirket tarafından ortak bir şekilde inşa edilen Transform Fikirtepe'nin teslim tarihinin 2018 yılı olacağı kaydediliyor.

Yapımına hızla devam edilen Transform Fikirtepe'nin tam olarak hazırlanması ve her anlamda istekleri karşılayabilmesi için bu tarihin de beklenmesi gerektiği belirtiliyor.

Transform Fikirtepe Fiyatları ve Fiyat Listesi

Lokasyon olarak muhteşem özelliklere sahip olan Transform Fikirtepe, hem ulaşım hem de trafik yönünde kolaylık sağlıyor. İstanbul'un yoğun alanlarından kolay bir şekilde geçerek, trafiğe takılmamanızı sağlayan Transform Fikirtepe, fiyatları ile de yüzleri güldürüyor.

1+1 ev fiyatlarını 320 bin liradan başlatmayı düşünen Transform Fikirtepe, aynı zamanda bu ücretlerin de yükselebileceğini ifade ediyor.

Transform Fikirtepe İletişim Bilgileri ve Transform Fikirtepe Nerede

Merkezi konumda yer alan ve tanıtım ofisleri ile sürekli hizmet veren Transform Fikirtepe'nin güncel adresleri şu şekilde:

Adres : A. Dumlupınar Mah. Yumurtacı Abdi Bey Cad. No:58/1 Fikirtepe-Kadıköy/İstanbul
Telefon : 0216 223 06 72
Web : https://www.transformfikirtepe.com.tr/
E-mail : [email protected]

Transform Fikirtepe Özellikleri

İçerisinde bulundurduğu havuzlarla sürekli yüzmeye teşvik eden Transform Fikirtepe'nin aynı zamanda sauna ve hamam hizmeti de bulunuyor. Bu durumun yanı sıra Transform Fikirtepe'nin Adalar manzarasının bulunması, 7/24 güvenlik ile kontrolü sağlaması, güneşlenmek için ayrı bir terasının olması, içerisinde bulundurduğu otopark sayesinde araçların kolay bir şekilde park edilmesini sağlaması, bu projenin özellikleri ile de başarılı olduğunu gösteriyor.

"Transform Fikirtepe" Yorumlar

"Transform Fikirtepe" Benzer Haberler


Transform Fikirtepe

Transform Fikirtepe

Kentsel dönüşüm kapsamına giren Fkirtepe'nin yeni projesi Transform dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.. Transform Fikirtepe

Transform Fikirtepe fiyat listesi

Transform Fikirtepe fiyat listesi

Kadıköy'ün en güzel projelerinden biri olan Transform Fikirtepe, yepyeni özellikleri ile şaşırtmaya devam ediyor. En güzel özellikleri ile gelmeye devam eden Transform Fikirtepe, özel fiyat listesi ile de herkesi ev sahibi yapmaya geliyor.

Transform Fikirtepe ödeme seçenekleri

Transform Fikirtepe ödeme seçenekleri

Transform Fikirtepe. Fikirtepe'nin en güzel projelerinden biri olan Transform Fikirtepe, yepyeni özellikleri ile göz dolduruyor. Kişiye özel ödeme fiyatları sunan Transform Fikirtepe, sizleri de tanıtım ofislerine bekliyor.

Transform Fikirtepe 331 Bin liradan başlayan fiyatlarla

Transform Fikirtepe 331 Bin liradan başlayan fiyatlarla

Fikirtepe'nin en güzel projelerinden biri olan ve pek çok kişinin de önemle takip ettiği projelerden biri olan Transform Fikirtepe, sizlere özel ödeme fırsatları sunuyor. Birbirinden güzel fiyatlarla gelen Transform Fikirtepe, yatırım için muhteşem bir alan olarak görülüyor.. Transform Fikirtepe

Transform Fikirtepe Teslimler Eylül 2018'de Yapılacak!

Transform Fikirtepe Teslimler Eylül 2018'de Yapılacak!

Türkiye üzerinde en büyük kentsel dönüşüm alanı Fikirtepe'de Obaköy Gayrimenkul ve Haldız İnşaat ortaklığıyla yükselmekte olan Transform Fikirtepe; mimarisi, peyzajı, ve inşaat malzemelerinin kalitesiyle Fikirtepe'nin dönüşüm sürecini çok farklı bir boyuta taşıyor.

Transform Fikirtepe teslim tarihi ne zaman?

Transform Fikirtepe teslim tarihi ne zaman?

Kentsel dönüşüm sürecinde olan ve uzun zamandır da projelerin ilk merkezi olmaya devam eden Fikirtepe, yeni projelernden olan Transform Fikirtepe ile birlikte yeni bir yaşam alanına kavuşacağı günleri merakla beklemeye devam ediyor.. Transform Fikirtepe

Transform Fikirtepe Fiyat Listesi

Transform Fikirtepe Fiyat Listesi

Haldız İnşaat ve Obaköy Gayrimenkul işbirliği ile İstanbul Kadıdök bölgesinde yer alan Fikirtepe’de hayata geçirilen Transform Fikirtepe konut projesi kapsamında 1.080 adet konut, 240 adet Home Office ve 12 adette ticari alan vardır. Transform Fikirtepe konut projesi kapsamındaki daire fiyatları haberimizde yer almaktadır…