Toki Silivri Piri Mehmet Paşa'ya 348 Konutluk Yeni Proje Başlıyor

truck

Toki İdaresi İstanbul Silivri Mehmet Paşa Mahallesine 348 konut bulunan yeni bir proje yapıyor. Silivri Mehmet Paşa Toki projesi 14 ay sonra teslim edilmesi bekleniyor.

Toki Başkanlığı Silivri Mehmet Paşa'da yeni bir projeye daha imza atıyor. Her ödeme koşulunda insanları ev sahibi yapmayı hedefleyen TOKİ, Mehmet Paşa Mahallesinde 33 bin 922 metrekare arazi üzerine tam 348 konutluk yeni projesini hayata geçiriyor.  Silivri Piri Mehmet Paşa Toki projesi için ÇED sürecinin başladığını belirten toki teslimlerin ise 14 ay sonra gerçekleşeceğini açıklıyor.

 Silivri Piri Mehmet Paşa Toki projesi 33.922 M2 alana inşa edilecek olup. Silivri merkeze ise sadece 2.5 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Ulaşımın kolay olduğu  Silivri Piri Mehmet Paşa tokş projesi kaba inşaatının ise sadece 7 ay gibi kısa bir sürede tamamlanması düşünülüyor. Proje sahile ve D100 karayoluna çok yakın bir mesafede bulunuyor.

Projede açık ve kapalı otopark'ın yanı sıra sosyal alanlar'da yer alıyor.  Silivri Piri Mehmet Paşa projesinin inşaat başladıktan sonra 14 ay gibi bir sürede teslim edilmesi hedefleniyor. Projenin yapımına ise ÇED sürecinden sonra başlanacak.

"Toki Silivri Piri Mehmet Paşa'ya 348 Konutluk Yeni Proje Başlıyor" Yorumlar

"Toki Silivri Piri Mehmet Paşa'ya 348 Konutluk Yeni Proje Başlıyor" Benzer Haberler


Toki Engelli Evlerine Nasıl Başvurulur?

Toki Engelli Evlerine Nasıl Başvurulur?

Toki engelli evleri başvuru şartlarını ve engelli evleriyle ilgili tüm bilgilere haberimizde ulaşma imkanınız bulunuyor. Detaylar Haberimizde.... Toki Silivri Piri Mehmet Paşa'ya 348 Konutluk Yeni Proje Başlıyor

Diyarbakır Sur’da TOKİ konut teslimlerine Az Kaldı

Diyarbakır Sur’da TOKİ konut teslimlerine Az Kaldı

Uzun dönemden beri ülkemizin uğraştığı bir sorun olan terör örgütü PKK’nın yıl içerisinde gerçekleştirdiği hain saldırılar ve güvenlik güçlerimizde girdiği sıcak temaslardan dolayı adeta bir harabeye dönen Diyarbakır’ın Sur ilçesi, devlet tarafından gerçekleştirilen faaliyetler ve TOKİ’nin çalışmaları ile baştan inşa ediliyor. Konuya dair ayrıntılar haberimizde…

TOKİ Çeşme Reisdere Kura Tarihi

TOKİ Çeşme Reisdere Kura Tarihi

Toki Silivri Piri Mehmet Paşa'ya 348 Konutluk Yeni Proje Başlıyor. Yılın son projelerinden olan TOKİ Çeşme Reisdere Konut Projesinde inşaat çalışmaları sona erdi sıra konutları sahiplerine teslim etmekte. İki ayrı etaptan meydana gelen ve 2 + 1 ve 3 + 1 seçeneklerinde sahip olan 4 katlı yapılar için hak sahibi belirlemek için çekilecek olan kura tarihi 30 Aralık 2016 olarak belirlendi.

TOKİ Askeri Arazileri Devraldı

TOKİ Askeri Arazileri Devraldı

Son zamanlarda oldukça dille getirilen, boşalan askeri arazilerin akıbeti konusundaki belirsizliklere bir netlik kazandırdık. Son 10 yıllık süreç içerisinde çeşitli illerde yer alan toplamda 244 askeri parselin 3 milyar 84 milyon 526 bin TL gibi bir bedel karşılığında mahsuplaştırılması sureti ile TOKİ tarafına devredildiği haberi geldi.. Toki Silivri Piri Mehmet Paşa'ya 348 Konutluk Yeni Proje Başlıyor

TOKİ Başvuru İçin Gerekli Evraklar

TOKİ Başvuru İçin Gerekli Evraklar

Geçmişten günümüze kadar binlerce toplu konut projesine imza atarak on binlerce vatandaşı ev sahibi yapan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından 2017 yılı içerisinde gerçekleştirilecek yeni konut projelerine başvuruda bulunmak için bir takım koşulu sağlamanız ve bir kısım evrakları temin etmeniz gerekmektedir. Haberimizde bu koşullar ve evraklar hakkında detaylı bilgi verilmektedir.

TOKİ, Avcılar Tahtakale Dönüşüm Projesini İptal Etti!

TOKİ, Avcılar Tahtakale Dönüşüm Projesini İptal Etti!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi'nin askıda kalan dönüşüm projelerinden Tahtakale mahallesinde yapılması düşünülen kentsel dönüşüm çalışmalarıyla ilgili son karar verildi. Vatandaşların şikayetlerine göre TOKİ'nin maliyetleri yüksek bulduğunu öne sürdüğü proje de anlaşma bir türlü sağlanamadı. Kanal İstanbul'a komşu olacak bölgenin akıbeti ne olacak? . Toki Silivri Piri Mehmet Paşa'ya 348 Konutluk Yeni Proje Başlıyor

TOKİ Çeşme Kura Sonuçları Tam Liste

TOKİ Çeşme Kura Sonuçları Tam Liste

TOKİ tarafından inşasına başlanılan İzmir Çeşme Sosyal Konutları, yörenin geleneksel mimarisinden esinlenerek hayata geçirilen bir sosyal konut projesi olarak yükseliyor. Vatandaşların kaymakamlığa başvurusu ile bir talep projesi olarak hayata geçirilen konutların sahipleri, en geç mart ayında yeni evlerine taşınmış olacaklar.

TOKİ Sivas Divriği’de 610 Konut Yapacak

TOKİ Sivas Divriği’de 610 Konut Yapacak

Geçmişten bu güne kadar binlerce konut inşa ederek on binlerce vatandaşın konut sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştüren Toplu Konut İdaresi, bu yılın son ayı içerisinde Sivas Divriği’de inşa edeceği konut projesi için ihaleyi gerçekleştirdi ve en kısa zamanda inşaat çalışmalarına başlayacak.