Toki Silivri Piri Mehmet Paşa'ya 348 Konutluk Yeni Proje Başlıyor

Toki Silivri Piri Mehmet Paşa'ya 348 Konutluk Yeni Proje Başlıyor

Toki İdaresi İstanbul Silivri Mehmet Paşa Mahallesine 348 konut bulunan yeni bir proje yapıyor. Silivri Mehmet Paşa Toki projesi 14 ay sonra teslim edilmesi bekleniyor.

Toki Başkanlığı Silivri Mehmet Paşa'da yeni bir projeye daha imza atıyor. Her ödeme koşulunda insanları ev sahibi yapmayı hedefleyen TOKİ, Mehmet Paşa Mahallesinde 33 bin 922 metrekare arazi üzerine tam 348 konutluk yeni projesini hayata geçiriyor.  Silivri Piri Mehmet Paşa Toki projesi için ÇED sürecinin başladığını belirten toki teslimlerin ise 14 ay sonra gerçekleşeceğini açıklıyor.

 Silivri Piri Mehmet Paşa Toki projesi 33.922 M2 alana inşa edilecek olup. Silivri merkeze ise sadece 2.5 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Ulaşımın kolay olduğu  Silivri Piri Mehmet Paşa tokş projesi kaba inşaatının ise sadece 7 ay gibi kısa bir sürede tamamlanması düşünülüyor. Proje sahile ve D100 karayoluna çok yakın bir mesafede bulunuyor.

Projede açık ve kapalı otopark'ın yanı sıra sosyal alanlar'da yer alıyor.  Silivri Piri Mehmet Paşa projesinin inşaat başladıktan sonra 14 ay gibi bir sürede teslim edilmesi hedefleniyor. Projenin yapımına ise ÇED sürecinden sonra başlanacak.

Etiketler : Toki Haberleri