Terrace Hayat fiyatları ve özellikleri

Terrace Hayat fiyatları ve özellikleri

Yeni bir girişim ile şaşırtmaya devan eden İnanlar İnşaat, Terrace markasını sürdürmeye devam ediyor.

Beylikdüzü'nün en en farklı projelerini karşımıza çıkarmaya devam eden Terrace Hayat farklılık oluşturmaya devam ediyor. En yeni girişimleri ile farklılık oluşturan İnanlar İnşaat Terrace Hayat ile yine akıllı ev sistemlerini 3. köprünün yakınında bulunan Zekeriyaköy'e getiriyor.

 

Zekeriyaköy'de yer alan ve herkesin de beğenisini kazanan Terrace Hayat birbirinden güzel özellikleri sayesinde sizlerin de güzel bir lokasyonda oturmanızı sağlıyor. Maslak'a çok yakın olan ve bu anlamda da dikkatleri çekmeye devam eden Terrace Hayat, Sarıyer'e 7 dk, metroya 10 dk, Maslak'a 13 dk, Levent'e 15 dk, FSM Köprüsü 18 dk, Boğaziçi Köprüsü 20 dk, Atatürk Havalimanı 27 dk uzaklıkta bulunuyor.

 

Terrace Hayat ile siz de ev sahibi olun!

 

Maslak'ın her geçen gün finans merkezi olmaya devam etmesi ve aynı zamanda Terrace Hayat'ın da bu açıdan bir çok lokasyona yakın olması yatırımın da bu bölgede artış göstermesine neden oluyor. Sadece yaşamkak için değil, yatırım için de sıklıkla tercih edilen Terrace Hayat, 1+1, 2+1 ve 3+1, 4+1 daire seçenekleri ile geliyor.

 

En yeni seçenekleri ile gelmeye devam eden Terrace Hayat, yüzme havuzu, saunası, fitnes salonu, parkı, çocuk odaları, aktivite alanları ve müzik odaları ile vazgeçilmeyen bir proje olmaya aday oluyor.

Etiketler : Konut Projeleri