TOKİ Şile 3. etap başvuruları başladı mı? | Emlakta Haber

TOKİ Şile 3. etap başvuruları başladı mı?

truck

İstanbul'un cennet köşesi Şile'de adım adım inşa edilen ve pek çok kişinin de kendisine ev almasına olanak sağlayan TOKİ, 3. etap başvuruları ile yine durumu olmayan ve ev almak durumunda kalanlar için farklı bir girişim oluşturuyor.

İstanbul'un yükselen bölgeleri arasında gösterilen Şile, şehire hem bir o kadar uzak hem de bir o kadar yakın olarak gösteriliyor. Adım adım birbirinden farklı projelerin de merkezi olan Şile, aynı zamanda üniversite öğrencilerinin de uğrak mekanı oluyor.

Pek çok kampüsün ve sitenin yer aldığı Şile'de aynı zamanda bir çok otelin de bulunması bölgeyi hareketli kılıyor. Güzel bir tatil mekanı olan ve aynı zamanda da pek çok turisti ağırlayan Şile'de TOKİ'ye de ihtiyaç duyuluyor. Daha iyi bir evde oturmak isteyen fakat durumu olmayanlar için koşulsuz şartsız başvuru alan TOKİ, kura çekimlerinin ardından talihlileri de ev sahibi yapmayı amaçlıyor.

TOKİ Şile 3. etap başvuruları başladı mı?

3. Etap için başvuruların başladığını duyuran TOKİ yetkilileri, bu özellikli yeni dairelerde oturmak isteyenler için başvuruların başladığını kaydediyor. Şile'de oturanların başvuru yapabileceği kura için başvuruların Belediye binasına, Beyaz Masa birimine yapılacağını kaydediyor.

Kimlik ile yapılan başvurularla birlikte TOKİ'ler için kuralar da Kasım ayının sonunda gerçekleşmiş olacak. Bu durumun ardından bir çok kişi çok kolay bir şekilde gerekli ödemelerini de gerçekleştirerek, büyük bir heyecanla beklediği ve uzun yıllar boyunca oturmak istediği evine, rüyalarına Şile'de güzel br yol ile ulaşabilecek.

"TOKİ Şile 3. etap başvuruları başladı mı?" Yorumlar

"TOKİ Şile 3. etap başvuruları başladı mı?" Benzer Haberler


Jardin Eden Çeşme 2. Etap İçin Ön Talepler Toplanıyor

Jardin Eden Çeşme 2. Etap İçin Ön Talepler Toplanıyor

İzmir'in Çeşme ilçesinin en büyük arazisi üzerine kurulması planlanan proje, eski Ege evlerine ait mimariyi tekrar gün yüzüne çıkarmayı amaçlıyor. Lüks villa ve rezidanslardan oluşan projede bir de apart otel bulunuyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenlere rezidans hizmetleri de sunuluyor olacak. TOKİ Şile 3. etap başvuruları başladı mı?

Sivas Şarkışla 2. Etap TOKİ Başvuruları Başladı

Sivas Şarkışla 2. Etap TOKİ Başvuruları Başladı

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Sivas ilinin Şarkışla ilçesinde hayata geçirilen 2. Etap toplu konut projesi kapsamında yer alan 15 konut açık satış yöntemi ile satışa sunulmuştur. *1 Şubat – 31 Mart 2017 tarihleri arasında başvurular kabul edilecektir. Söz konusu konut projesine dair ve satış işlemlerine dair ayrıntılar haberimizde yer almaktadır.

Erzurum Palandöken Mal Meydanı 2. Etap TOKİ Başvuruları

Erzurum Palandöken Mal Meydanı 2. Etap TOKİ Başvuruları

TOKİ Şile 3. etap başvuruları başladı mı?. Kentsel yenileme projeleri kapsamında çalışmalarına devam etmekte olan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Erzurum Palandöken’de yer alan Mal Meydanı mevkiinde hayata geçirilecek olan 2. Etap kentsel yenileme projesi kapsamında yer alan 529 adet konut kuralı satış yöntemi ile satışa sunulacaktır. Söz konusu konut projesi ve satış işlemlerine dair ayrıntılar haberimizde yer almaktadır.

TOKİ Balıkesir Sındırga 2. Etap 668 konut ihalesi bugün!

TOKİ Balıkesir Sındırga 2. Etap 668 konut ihalesi bugün!

TOKİ tarafından Balıkesir Sındrıga 2. Etap'ta hayata geçirilecek olan 668 konutun altyapı ve çevre düzenlemesi işi ihalesi yarın saat 14:30'da gerçekleşecek.. TOKİ Şile 3. etap başvuruları başladı mı?

Kütahya Şaphane 3. Etap Başvuru Tarihi

Kütahya Şaphane 3. Etap Başvuru Tarihi

Kütahya Şaphane’de Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından hayata geçirilen 80 konut kapasiteli alt gelir grubu toplu konut projesi kapsamında geriye kalan 43 adet konutu açık satış yöntemi kullanılarak satışa sunuyorlar. Söz konusu satışa sunulan konutlar hakkındaki ayrıntılar ve satış işlemleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler haberimizde yer almaktadır.

Ankara Mamak 4. Etap Toki İhalesi Bugün Yapılıyor

Ankara Mamak 4. Etap Toki İhalesi Bugün Yapılıyor

Ankara Mamak’ta yeniden inşa edilmesi planlanan üç mahallede toplam bin 1400 civarı gecekondu bulunuyordu. 575 bin metrekarelik alanı kapsayan Mamak ilçesine bağlı Altıağaç, Karaağaç ve Hüseyingazi mahallelerinde 4 bin konutun inşa edilmesi planlanırken, Geleceğe yatırım amacıyla çalışan TOK sosyal imkanları da unutmuyor.. TOKİ Şile 3. etap başvuruları başladı mı?

Cihan İnşaat Hoşdere 5. Etap Projesine 2018'de Başlıyor

Cihan İnşaat Hoşdere 5. Etap Projesine 2018'de Başlıyor

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın İstanbul Esenyurt Hoşdere 5. Etap arsa ihalesi geçtiğimiz aylarda gerçekleşmişti. İlk oturumda sahibini bulamayan arsanın ikinci oturumda kazanını belli oldu. En yüksek teklif ile Emlak Konut GYO’nun arsa satışı karşılığı şirket payı toplam geliri olarak 156 milyon 500 bin TL Cihan İnşaat tarafından verildi.

TOKİ Çorum Alaca 2. Etap Konutları Kura Tarihi Belli Oldu

TOKİ Çorum Alaca 2. Etap Konutları Kura Tarihi Belli Oldu

Uzun bir süreden bu yana binlerce konut inşa ederek on binlerce vatandaşı ev sahibi yapan TOKİ, şimdi ise yılın son projelerinden olan TOKİ Çorum Alaca 2. Etap konutlarından 47 adetlik bir kısmını kura çekilişi yöntemi ile satışa sunuyor. 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerine sahip olan 47 adetlik konutların kura çekiliş tarihi 23 Aralık 2016 olarak belirlendi.