TOKİ Şile 3. etap başvuruları başladı mı?

truck

İstanbul'un cennet köşesi Şile'de adım adım inşa edilen ve pek çok kişinin de kendisine ev almasına olanak sağlayan TOKİ, 3. etap başvuruları ile yine durumu olmayan ve ev almak durumunda kalanlar için farklı bir girişim oluşturuyor.

İstanbul'un yükselen bölgeleri arasında gösterilen Şile, şehire hem bir o kadar uzak hem de bir o kadar yakın olarak gösteriliyor. Adım adım birbirinden farklı projelerin de merkezi olan Şile, aynı zamanda üniversite öğrencilerinin de uğrak mekanı oluyor.

Pek çok kampüsün ve sitenin yer aldığı Şile'de aynı zamanda bir çok otelin de bulunması bölgeyi hareketli kılıyor. Güzel bir tatil mekanı olan ve aynı zamanda da pek çok turisti ağırlayan Şile'de TOKİ'ye de ihtiyaç duyuluyor. Daha iyi bir evde oturmak isteyen fakat durumu olmayanlar için koşulsuz şartsız başvuru alan TOKİ, kura çekimlerinin ardından talihlileri de ev sahibi yapmayı amaçlıyor.

TOKİ Şile 3. etap başvuruları başladı mı?

3. Etap için başvuruların başladığını duyuran TOKİ yetkilileri, bu özellikli yeni dairelerde oturmak isteyenler için başvuruların başladığını kaydediyor. Şile'de oturanların başvuru yapabileceği kura için başvuruların Belediye binasına, Beyaz Masa birimine yapılacağını kaydediyor.

Kimlik ile yapılan başvurularla birlikte TOKİ'ler için kuralar da Kasım ayının sonunda gerçekleşmiş olacak. Bu durumun ardından bir çok kişi çok kolay bir şekilde gerekli ödemelerini de gerçekleştirerek, büyük bir heyecanla beklediği ve uzun yıllar boyunca oturmak istediği evine, rüyalarına Şile'de güzel br yol ile ulaşabilecek.

"TOKİ Şile 3. etap başvuruları başladı mı?" Yorumlar

"TOKİ Şile 3. etap başvuruları başladı mı?" Benzer Haberler


Toki Engelli Evlerine Nasıl Başvurulur?

Toki Engelli Evlerine Nasıl Başvurulur?

Toki engelli evleri başvuru şartlarını ve engelli evleriyle ilgili tüm bilgilere haberimizde ulaşma imkanınız bulunuyor. Detaylar Haberimizde.... TOKİ Şile 3. etap başvuruları başladı mı?

Diyarbakır Sur’da TOKİ konut teslimlerine Az Kaldı

Diyarbakır Sur’da TOKİ konut teslimlerine Az Kaldı

Uzun dönemden beri ülkemizin uğraştığı bir sorun olan terör örgütü PKK’nın yıl içerisinde gerçekleştirdiği hain saldırılar ve güvenlik güçlerimizde girdiği sıcak temaslardan dolayı adeta bir harabeye dönen Diyarbakır’ın Sur ilçesi, devlet tarafından gerçekleştirilen faaliyetler ve TOKİ’nin çalışmaları ile baştan inşa ediliyor. Konuya dair ayrıntılar haberimizde…

TOKİ Çeşme Reisdere Kura Tarihi

TOKİ Çeşme Reisdere Kura Tarihi

TOKİ Şile 3. etap başvuruları başladı mı?. Yılın son projelerinden olan TOKİ Çeşme Reisdere Konut Projesinde inşaat çalışmaları sona erdi sıra konutları sahiplerine teslim etmekte. İki ayrı etaptan meydana gelen ve 2 + 1 ve 3 + 1 seçeneklerinde sahip olan 4 katlı yapılar için hak sahibi belirlemek için çekilecek olan kura tarihi 30 Aralık 2016 olarak belirlendi.

TOKİ Askeri Arazileri Devraldı

TOKİ Askeri Arazileri Devraldı

Son zamanlarda oldukça dille getirilen, boşalan askeri arazilerin akıbeti konusundaki belirsizliklere bir netlik kazandırdık. Son 10 yıllık süreç içerisinde çeşitli illerde yer alan toplamda 244 askeri parselin 3 milyar 84 milyon 526 bin TL gibi bir bedel karşılığında mahsuplaştırılması sureti ile TOKİ tarafına devredildiği haberi geldi.. TOKİ Şile 3. etap başvuruları başladı mı?

TOKİ Başvuru İçin Gerekli Evraklar

TOKİ Başvuru İçin Gerekli Evraklar

Geçmişten günümüze kadar binlerce toplu konut projesine imza atarak on binlerce vatandaşı ev sahibi yapan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından 2017 yılı içerisinde gerçekleştirilecek yeni konut projelerine başvuruda bulunmak için bir takım koşulu sağlamanız ve bir kısım evrakları temin etmeniz gerekmektedir. Haberimizde bu koşullar ve evraklar hakkında detaylı bilgi verilmektedir.

TOKİ, Avcılar Tahtakale Dönüşüm Projesini İptal Etti!

TOKİ, Avcılar Tahtakale Dönüşüm Projesini İptal Etti!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi'nin askıda kalan dönüşüm projelerinden Tahtakale mahallesinde yapılması düşünülen kentsel dönüşüm çalışmalarıyla ilgili son karar verildi. Vatandaşların şikayetlerine göre TOKİ'nin maliyetleri yüksek bulduğunu öne sürdüğü proje de anlaşma bir türlü sağlanamadı. Kanal İstanbul'a komşu olacak bölgenin akıbeti ne olacak? . TOKİ Şile 3. etap başvuruları başladı mı?

TOKİ Çeşme Kura Sonuçları Tam Liste

TOKİ Çeşme Kura Sonuçları Tam Liste

TOKİ tarafından inşasına başlanılan İzmir Çeşme Sosyal Konutları, yörenin geleneksel mimarisinden esinlenerek hayata geçirilen bir sosyal konut projesi olarak yükseliyor. Vatandaşların kaymakamlığa başvurusu ile bir talep projesi olarak hayata geçirilen konutların sahipleri, en geç mart ayında yeni evlerine taşınmış olacaklar.

TOKİ Sivas Divriği’de 610 Konut Yapacak

TOKİ Sivas Divriği’de 610 Konut Yapacak

Geçmişten bu güne kadar binlerce konut inşa ederek on binlerce vatandaşın konut sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştüren Toplu Konut İdaresi, bu yılın son ayı içerisinde Sivas Divriği’de inşa edeceği konut projesi için ihaleyi gerçekleştirdi ve en kısa zamanda inşaat çalışmalarına başlayacak.