Rotana İstanbul tüm hızıyla devam ediyor

truck

Kartal'da Mert Sitesi'nin yerine inşa edilen ve her geçen gün yükselmeye devam eden Rotana İstanbul, yeni ev sahiplerini arıyor.

İstanbul Kartal'da her geçen gün yükselen bir proje olarak dikkatleri çeken Rotana İstanbul, çevrede bulunan diğer projelerden farklı bir adım atmayı amaçlıyor. Bölgedeki diğer projelerden çok daha farklı olarak birbirinden yeni girişimleri gerçekleştirmeye çalışan Rotana İstanbul, soğuk bir daire değil, tam tersi rahat bir mahalle yaşamı sunmayı amaçlıyor.

Her geçen gün farklı adımların da atılmasını sağlayan Rotana İstanbul, İstanbul'un en büyük geri dönüşüm projeleri arasında yerini almaya devam ediyor. Birbirinden güzel alanları ile herkese özel bir köşe oluşturmak isteyen Rotana İstanbul, bu anlamda da sağlam adımların atılması için yeni olanaklar sunuyor.

İstanbul'da her geçen gün artış gösteren konut fiyatları yeni ev alacakları da zorluyor. Her geçen gün artış gösteren konut fiyatları nedeniyle zorlaşan yaşam daha büyük sıkıntıları da bir araya getirirken, Rotana İstanbul bu durumu bertaraf etmeyi amaçlıyor.

Rotana İstanbul fiyatları ve fiyat listesi

Rotana İstanbul'un yeni fiyatları gözde semtleri bile geride bırakıyor. Genel anlamda uygun fiyat garantisi sunan Rotana İstanbul, sizler için de lansman fiyatları ile en güzel ödeme şekilleri hakkında bir proje üretiyor. Rotana İstanbul'dan sizler de ev sahibi olmak istiyorsanız, 355 bin liradan başlayan fiyatlarla muhteşem projeden faydalanabilirsiniz.

"Rotana İstanbul tüm hızıyla devam ediyor" Yorumlar

"Rotana İstanbul tüm hızıyla devam ediyor" Benzer Haberler


Rotana İstanbul tüm hızıyla devam ediyor

Rotana İstanbul tüm hızıyla devam ediyor

Kartal'da Mert Sitesi'nin yerine inşa edilen ve her geçen gün yükselmeye devam eden Rotana İstanbul, yeni ev sahiplerini arıyor.. Rotana İstanbul tüm hızıyla devam ediyor

Tri G Rotana Fiyatları 290.000 TL'den Başlıyor!

Tri G Rotana Fiyatları 290.000 TL'den Başlıyor!

MAR Yapı ve otel zinciri Rotana'nın Güneşli üzerinde bulunan 75.000.000 $ yatırım bedeline sahip olan G Rotana projesi 152 odalı bir otel ve 153 adet rezidanstan oluşmakta. 2 yıl kira garantisi verilmekte olan ve 2017 yılının Kasım ayında teslim edilecek olan projede fiyatlar 290.000 TL'den başlamakta.