Rotana İstanbul tüm hızıyla devam ediyor

Rotana İstanbul tüm hızıyla devam ediyor
Editör: Ahmet Yaman Konut Projeleri 2 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

İstanbul Kartal’da her geçen gün yükselen bir proje olarak dikkatleri çeken Rotana İstanbul, çevrede bulunan diğer projelerden farklı bir adım atmayı amaçlıyor. Bölgedeki diğer projelerden çok daha farklı olarak birbirinden yeni girişimleri gerçekleştirmeye çalışan Rotana İstanbul, soğuk bir daire değil, tam tersi rahat bir mahalle yaşamı sunmayı amaçlıyor.

 

Her geçen gün farklı adımların da atılmasını sağlayan Rotana İstanbul, İstanbul’un en büyük geri dönüşüm projeleri arasında yerini almaya devam ediyor. Birbirinden güzel alanları ile herkese özel bir köşe oluşturmak isteyen Rotana İstanbul, bu anlamda da sağlam adımların atılması için yeni olanaklar sunuyor.

 

İstanbul’da her geçen gün artış gösteren konut fiyatları yeni ev alacakları da zorluyor. Her geçen gün artış gösteren konut fiyatları nedeniyle zorlaşan yaşam daha büyük sıkıntıları da bir araya getirirken, Rotana İstanbul bu durumu bertaraf etmeyi amaçlıyor.

 

Rotana İstanbul fiyatları ve fiyat listesi

 

Rotana İstanbul’un yeni fiyatları gözde semtleri bile geride bırakıyor. Genel anlamda uygun fiyat garantisi sunan Rotana İstanbul, sizler için de lansman fiyatları ile en güzel ödeme şekilleri hakkında bir proje üretiyor. Rotana İstanbul’dan sizler de ev sahibi olmak istiyorsanız, 355 bin liradan başlayan fiyatlarla muhteşem projeden faydalanabilirsiniz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

Reimco Celestia Life Sancaktepe

Reimco Celestia Life Sancaktepe

Tema Tasarım | Osgaka.com