Rams Yapı Marmarams

truck

İstanbul'un en iyi firmaları arasında yer alan Rams Yapı, güzel bir semt olan Esatpaşa'da beklenmedik bir projeyi hayata geçiriyor.

Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen ve herkes tarafından yeni projeleri ile de merak edilen Rams Yapı, hiç beklenmedik bir lokasyona hiç beklenmedik bir proje yatırımı gerçekleştiriyor. İstanbul'da yaşam alanlarını daha da geliştirmek ve muhteşem fırsatlar sunmak için herkesin daha kolay bir şekilde elinden geleni yapmasını sağlamayı amaçlayan Rams Yapı, en farklı durumları da gözler önüne sermeye devam ediyor.

Bu yıldan itibaren muhteşem projeleri ve muhteşem alanları ile görücüye çıkmaya başlayacak olan Marmarams, uygun fiyat garantisi ve İstanbul manzarası ile de herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Bu sayede farklılık oluşturacak olan Marmarams, yeni yaşam arkadaşlarını da tanıtım ofislerine bekliyor.

Rams Yapı Marmarams Projesi

Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen Rams Yapı Marmarams projesi, Esatpaşa'nın da en beğenilen bölgesinde yer alıyor. İstanbul'un en iyi semtleri arasında yer almaya devam eden Esatpaşa, Rams Yapı Marmarams projesi ile güzelleşmeye ve dikkat çekmeye devam ediyor.

Rams Yapı Marmarams Teslim Tarihi Ne Zaman?

Yapımına devam edilen Rams Yapı Marmarams projesi için teslim tarihleri 2017 yılı olarak gösterilse de 25 Eylül Pazar günü yapılan lasnman ile birlikte bir kaç daire de satışa sunuldu. Çok kolay bir şekilde yeni ev sahibi olmak isteyen ve bu anlamda da farklı bir girişimde bulunmak isteyenler için Rams Yapı Marmarams, lansman fiyatları ile de dikkatleri çekerek hafızalarda yer edindi.

Rams Yapı Marmarams Fiyatları ve Fiyat Listesi

Esatpaşa'nın göbeğinde İstanbul'un kalbinde yer alan Rams Yapı Marmarams, herkesin de beğenisini çekmeye devam ediyor. Muhteşem yaşam alanları ile tamamen insan odaklı çalışan ve hayallerin de yaşanacağı yer olan Rams Yapı Marmarams, farklılık oluştururarak, fiyatları ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Bu yıldan itibaren satışa sunulan Rams Yapı Marmarams'ın fiyatları net olmamakla birlikte 255 bin liradan satışa çıktığı ifade ediliyor.

Rams Yapı Marmarams İletişim Bilgileri ve Rams Yapı Marmarams Nerede

Ataşehir'in göbeğinde İstanbul'un en hareketli merkezlerinden biri olan Esatpaşa Mahallesi'nde yer alan Rams Yapı Marmarams yapının genel adresi şu şekilde:

Adres: Esatpaşa Mahallesi İbrahim Müteferika Caddesi No: 16/20 Ataşehir / İstanbul

İletişim: 0216 316 1 316

İnternet Sitesi:  www.marmarams.com

Rams Yapı Marmarams Özellikleri

Tamamen insan odaklı çalışan ve şehrin göbeğinde bir insanın nelere ihtiyacı var ise onları düşünüp tasarlayan Rams Yapı'nın en kısa zamanda hayat bulması ile birlikte farklılık oluşturduğu da dikkatlerden kaçmıyor. Tamamen doğa dostu olan ve bu anlamda da herkesin rahat etmesini amaçlayan Rams yapı farklılık oluşturarak en beğenilen aktivileri de bir arada yapma şansı oluşturuyor.

Açık ve kapalı havuzları ile, fitness ve spor salonları ile sağlıklı bir yaşam vaad eden Rams Yapı aynı zamanda kapalı otoparkı ve kafeleri ile güzel anlar yaşamanızı amaçlıyor.

"Rams Yapı Marmarams" Yorumlar

"Rams Yapı Marmarams" Benzer Haberler


Rams Yapı Marmarams

Rams Yapı Marmarams

İstanbul'un en iyi firmaları arasında yer alan Rams Yapı, güzel bir semt olan Esatpaşa'da beklenmedik bir projeyi hayata geçiriyor.. Rams Yapı Marmarams