Propa Vista Kartal ön satışa çıktı mı?

Propa Vista Kartal ön satışa çıktı mı?
Editör: Zeynep Kaya Konut Projeleri 9 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

İstanbul’da konut fiyatlarına büyük çözümler getiren inşaat şirketleri fark yaratan yeni adımlar atmaya devam ediyor. Uzun zamandır birbirinden yeni girişimler sağlayarak farklı adımların da atılması için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan inşaat şirketleri, İsanbul’un yeni değeri Kartal’da birbirinden güzel konutlar inşa ediyor.

 

Son zamanların en iyi projelerinden biri olan Propa Vista’da adalar manzarası ile satışa çıkmaya hazırlanıyor. Uzun zamandır beklenen projeler arasında yer alan ve bir hayli talibi olan Propa Vista’nın en kısa süre içerisinde ön satışa çıkarılması bekleniyor.

 

246 ev ve 13 mağazanın yer aldığı projede, 3 farklı tipte 1+1 seçeneği ve 6 farklı farklı tipte 2+1 seçeneği bulunuyor. 2+1 tip dairelerde, özellikle kapalı mutfak, balkon ve ebeveyn banyo tercihleri göz önünde bulunduruluyor ve kullanıcı evini dilediği gibi oluşturabiliyor.

Propa Vista Kartal ön satışa çıktı mı?

Propa Vista fiyat listesi

 

Kartal’ın yükselen değerlerinden olan Propa Vista’nın fiyatları da merak ediliyor. Özellikleri ile herkesin dikkatini çeken Propa Vista’da daire fiyatlarının 265 bin liradan satışa sunulması bekleniyor. Konu ile alakalı olarak net bir bilgi verilmese de ön satışlardan sonra rakamların artacağı ve projenin bitimine yakın yeni daire fiyatlarının belirlenerek kullanıcılara sunulacağı ifade ediliyor.

Propa Vista Kartal ön satışa çıktı mı?Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com