Onurum İnşaat Onurlu My Home Beylikdüzü

truck

İstanbul'un en yeni lokasyonlarından biri olan Beylikdüzü'nde muhteşem fırsatları yakalamanızı sağlayacak olan Onurum İnşaat yine şaşırtıcı fiyatları ile geliyor.

Şehrin gürültüsünden uzak ve bir o kadar da şehre yakınlığı ile bilinen Beylikdüzü, yeni yaşam alanları ile dikkatleri üzerine çekiyor İstanbul'un basık ve o dip dibe evlerinden bunalan hem ailesi hem de çocukları ile mükemmel bir yerde oturarak tüm ihtiyaçlarını da gidermeye çalışan ailelerin vazgeçilmezi arasında yer alacak olan Onurum İnşaat Onurlu My Home Beylikdüzü herkesin de beğenisini kazanıyor.

Beylikdüzü'nün yükselen en yeni projelerinden biri olan ve mükemmel bir lokasyonda mükemmel fiyatlarla herkesi ev sahibi yapmayı amaçlayan Onurum İnşaat Onurlu My Home Beylikdüzü, sizlerin de vazgeçilmezleri arasında yer almayı amaçlıyor.

Onurum İnşaat Onurlu My Home Beylikdüzü Projesi

Proje alanlı olarak çok başarılı bir bölgeden bulunan Onurum İnşaat Onurlu My Home Beylikdüzü, fiyatları ile de şaşırtıyor. Genel olarak herkesin beğeneceği bir merkezde yer alan ve bu anlamda da farklılık oluşturan Onurum İnşaat Onurlu My Home Beylikdüzü, Beylikdüzü'nün en büyük merkezlerinden birine ev sahipliği yapmayı amaçlıyor.

Birbirinden yeni özellikleri bir araya getirerek farklı bir algı oluşturmaya çalışan ve bu anlamda da güzel adımların atılmasını sağlayan Onurum İnşaat, Onurlu My Home Beylikdüzü ile ev anlayışını baştan aşağıya değiştiriyor.

Onurum İnşaat Onurlu My Home Beylikdüzü Teslim Tarihi Ne Zaman

Tek bir blok halinde inşasına devam edilen Onurum İnşaat Onurlu My Home Beylikdüzü, 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin aynı apartmanda yer alması ile farklılık oluşturuyor. 10 katlı ek bir blok üzerinde yer alan Onurum İnşaat Onurlu My Home Beylikdüzü, bu anlamda da herkesin iç içe yaşayabileceği bir ortam sunuyor.

2017 yılında teslim edilmesi beklenen Onurum İnşaat Onurlu My Home Beylikdüzü, bu sayede farklılık oluşturarak en güzel durumların da ortaya çıkmasını sağlamış oluyor.

Onurum İnşaat Onurlu My Home Beylikdüzü Fiyatları ve Fiyat Listesi

Beylikdüzü'nün merkezinde yer alan ve ulaşım olarak çok yakın bir bölgede bulunmasından dolayı dikkatleri üzerine çeken Onurum İnşaat Onurlu My Home Beylikdüzü'nün fiyatlarının 265 bin liradan başlaması bekleniyor.

Onurum İnşaat Onurlu My Home Beylikdüzü İletişim Bilgileri ve Onurlu My Home Beylikdüzü Nerede?

Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen Onurum İnşaat Onurlu My Home Beylikdüzü için yeni girişimlerin de gerçekleşmesi dikkatlerden kaçmıyor. Bu anlamda en kısa sürede hayata geçirilecek olan Onurum İnşaat Onurlu My Home Beylikdüzü lokasyon olarak da merak ediliyor. Merak edilen Onurum İnşaat Onurlu My Home Beylikdüzü'nün bilgileri ise şu şekilde:

Onurlu My Home adres: Atatürk Mah. 518 Sok. 1007 Ada 4 Parsel Esenyurt, İstanbul
Tel: +90 (212) 856 1919
Web: www.onuruminsaat.com

Onurum İnşaat Onurlu My Home Beylikdüzü Özellikleri

Her ne kadar bir site değil tek bir blok şeklinde de olsa, Onurum İnşaat Onurlu My Home Beylikdüzü'nde muhteşem aktiveteler yer alıyor. Spor salonu, sauna ve fitness odalarının yanı sıra, bölgesel olarak pek çok yere de yakın olması Onurum İnşaat Onurlu My Home Beylikdüzü'nde yeni bir hayata başlamanız için kaçırılmayacak bir fırsat olarak görülüyor.

"Onurum İnşaat Onurlu My Home Beylikdüzü" Yorumlar

"Onurum İnşaat Onurlu My Home Beylikdüzü" Benzer Haberler


Onurum İnşaat Onurlu My Home Beylikdüzü

Onurum İnşaat Onurlu My Home Beylikdüzü

İstanbul'un en yeni lokasyonlarından biri olan Beylikdüzü'nde muhteşem fırsatları yakalamanızı sağlayacak olan Onurum İnşaat yine şaşırtıcı fiyatları ile geliyor.. Onurum İnşaat Onurlu My Home Beylikdüzü