Modakent Sancaktepe Konutları daire fiyatları

Modakent Sancaktepe Konutları daire fiyatları

Yeni projelerin ilk durağı olan Sancaktepe, Modakent Konutları ile yine büyük bir yaşam merkezine ev sahipliği yapıyor.

Sancaktepe her geçen gün yeni projelere ev sahipliği yaparken değerini de arttırmaya devam ediyor. Tamamı sitelerden oluşan ve bu anlamda da herkesin dikkatini çeken Sancaktepe, yeni girişimlerle de farklılık oluşturuyor. Her geçen yeni günde herkesin beğenisini kazanan projelerin de mimarı olan Sancaktepe bölgesi, yine çok konuşulacak bir projeye daha kucak açıyor.

 

Modakent Sacaktepe Konutları bu yılın en çok konuşulan projeleri arasında yer almaya aday. Muhteşem özellikler ile sıkı bir şekilde inşasına başlanan konutların, fiyatları ve özellikleri dikkat çekiyor. Modakent Sancaktepe Konutları, genel anlamda iş merkezlerini ve yaşam alanlarını bir arada tutarak bölgede büyük bir ticari faaliyetin de gerçekleşmesi için uğraşıyor. Daha önce benzeri projelerin gözlemlenmesinin ardından Modakent Sancaktepe Konutları'nın da başarılı olması bekleniyor.

 

Modakent Sancatepe Konutları fiyatları ve özellikleri

 

Modakent Sancaktepe Konakları projesinde ev fiyatları 2+1’lerde 262 bin TL’den, 3+1’lerde ise 384 bin TL’den başlıyor. Projede yüzde 25 peşin ödemelerde kalan kısım için banka kredisi kullanılabiliyor.

 

6 bloktan oluşan sitede aynı zamanda yüzme havuzu, fitness, sauna gibi birbirinden farklı aktivite ortamları bulunuyor. Aynı zamanda sitede kapalı otopark ve 7/24 güvenlik yer almaya devam ediyor. Bu açıdan da güven veren Modakent Sancaktepe Konutları yeni sahiplerini bekliyor.

 

 

 

Etiketler : Konut Projeleri