Mersin Athena projesinde son durum nedir?

Mersin Athena projesinde son durum nedir?
Editör: Vahap AYZET Konut Projeleri 3 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Pek çok kişi için uzun zamandır beklenen projeler arasında yer alan Athena, Mersin’in en büyük projelerinden biri olarak dikkatleri çekiyor. Şekerlisoy Topluluğu tarafından yürütülen proje, Mersin’in bugüne kadar en büyük karma projesi. Türkiye’nin muhtelif yerlerinde de karma projeler inşa etmek isteyen Şekerlisoy Topluluğu, ilk olarak Mersin’de büyük bir yaşam merkezi oluşturmak istediklerini belirtti.

 

Her geçen gün turist sayısının arttığı Mersin’de birbirinden farklı otellerin yer alması kapasiteyi karşılamıyor. Yaz aylarında otellerin doluluk oranlarının artış göstermesi ile birlikte pek çok kişi de bu anlamda büyük sorunlar yaşayarak, hayalini kurduğu tatili ertemelek zorunda kalıyor. Bu nedenden dolayı büyük bir otel ve 174 dairelik bir yaşam merkezi inşa eden Şekerlisoy Topluluğu, bu açıdan herkesi de memnun etmeye devam ediyor.

 

Athena Mersin’de son durum nedir?

 

Mersinliler tarafından uzun zamandır beklenen Athena projesi adım adım yükselmeye devam ediyor. Her geçen gün daha da artış gösteren taleplere yetişmekte zorlanan Şekerlisoy Topluluğu, bu kapasitede ve özellikle olan evlerin daha da değerleneceğini kaydediyor. Mersin’de ilk olmak özelliği taşıyan Athena için tanıtım ofisleri de destek veriyor. Yapımına devam edilen Athena Mersin için aklınıza takılan soruları tanıtım ofisleri ile görüşebilir ve konu hakkında bilgi alabilirsiniz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com