İzmir Flex Life Studio’da son daireler!

İzmir Flex Life Studio’da son daireler!
Editör: Zeynep Kaya Konut Projeleri 15 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Uzun zamandır pek çok kişi tarafından büyük bir merakla takip edilen projelerden olan Flex Life Studio, İzmir’in Çiğli ilçesinde hayat bulmuştu. Çiğli’de yaşamın giderek büyümesi ve bu anlamda da farklı durumların ortaya çıkması yeni projelerin de hayat bulmasına neden olmuştu. Bu anlamda birbirinden yeni zorluklarla karşı karşıya kalan ve bir an önce farklı adımların da atılmasını isteyen pek çok inşaat şirketi Çiğli’de yeni projelerin de temelini atmak istemişti

 

Yepyeni projelerin merkezi olan Çiğli’de Flex Life Studio, diğer projelerden sıyrılarak büyük bir fark yarattı. Bu anlamda büyük bir farklılık oluşturan Flex Life Studio, akıllı ev sistemleri ile yaşamı kolaylaştıracak muhteşem bir proje olma yolunda emin adımlarla ilerledi.

 

Flex Life Studio fiyatları ve özellikleri

 

Son daireleri ile tanıtım ofislerinde yeni ev sahiplerini bekleyen Flex Life Studio, özellikleri ve fiyatları bakımından da bir çok projeye göre uygun bir konumda yer alıyor. Hem lokasyon olarak hem de fiyat olarak muhteşem özelliklere sahip olan Flex Life Studio,  0.74’ten başlayan faiz oranlarında kredi kullandırarak herkesi kolay bir şekilde ev sahibi yapıyor.

 

Geniş peyzaj alanları ve büyük yüzme havuzları sayesinde herkesin güzel zamanlar geçireceği İzmir’de Flex Life Studio, sizlere özel 195 bin liradan başlayan fiyatlarla geliyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com