İva Flats Kağıthane daire fiyatları belli oldu!

İva Flats Kağıthane daire fiyatları belli oldu!

Bir marka haline gelen ve Türkiye'nin her yerinde konut ve ofis inşa eden İva Flats'in son durağı İstanbul Kağıthane oldu.

İstanbul Kağıthane'de harika bir lokasyonda inşa edilen İva Flats, herkesin kolay bir şekilde ev sahibi olmasını amaçlıyor. Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen ve herkes için de farklı adımların atılmasını sağlayan İva Flats, farklı tipte konutları ile her ailenin ihtiyacını karşılıyor.

 

Hem bütçe olarak hem de özellikleri ile beğenileri kazanan İva Flats, herkesin de dikkatini çekmeye devam ediyor. Bütçe olarak herkesin rahat edeceğini ifade eden İva Flats, lokasyon olarak da güzel bir konumda bulunmanın rahatlığının yaşanacağı ifade ediliyor.

 

İva Flats Kağıthane özellikleri neler?

 

Lokasyon olarak pek çok merkeze yakın olan ve bu anlamda da farklılık oluşturan İva Flats herkesi de meraklandıran fiyatları ile şaşırtıyor. 294 bin liradan başlayan fiyatlarla Mart 2018'de proje teslimi yapmaya aday olan İva Flats bu anlamda yeni bir farklılık da oluşturmayı planlıyor.

 

İva Flats yüzme havuzu, kapalı spor salonları, tenis kortları, basket ve futbol sahaları ile dikkatleri çekiyor. Pek çok kişinin genel olarak tercihi olmaya aday olan İva Flats kapalı otoparkı ile de araba sahiplerine muhteşem bir fırsat sunuyor.

 

Tanıtım ofislerine özel fiyatlarla yatırımcıları bekleyen İva Flats, muhteşem ödeme seçeneklerini sizlere özel sunmaya devam ediyor.

 

Etiketler : Konut Projeleri   İva Flats Kağıthane Fiyatları   İva Flats Kağıthane