İstanbul Finans Merkezi'nde BDDK ve SPK Binalarının Temeli Atılıyor

truck

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'ndeki Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu ile Sermaye Piyasası Kurulu binalarının temeli bayram sonrasında atılıyor...Toplu Konut İdaresi Başkanı Ergün Turan İstanbul Finans Merkezi projesindeki çalışmalarla

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'ndeki Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu ile Sermaye Piyasası Kurulu binalarının temeli bayram sonrasında atılıyor...Toplu Konut İdaresi Başkanı Ergün Turan İstanbul Finans Merkezi projesindeki çalışmalarla ilgili açıklamada bulundu. Toplam 3 milyon 200 bin metrekarelik projede çok sayıda paydaşın inşaatı devam ettiğini belirten Turan, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) ve Sermaye Piyasası Kurulu’nun (SPK) binalarının TOKİ olarak inşa edeceklerini söyledi.Turan, "Her iki binanın temellerini bayramdan sonra atacağız. Bunlar toplam alan içerisinde yaklaşık 700 bin metrekareye yakın inşaat alanını yapıyor. Yaklaşık 1,5-2 milyar liralık yatırım. BDDK ve SPK’nın inşaatları şu anda fiili olarak başladı. Temelini aslında geçen hafta atacaktık ama bayram sonrasında bu iki binanın temelini de atacağız" dedi.İstanbul Finans Merkezi'ndeki Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) binası içinde açıklamada bulunan Turan, "Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası binası için de şu anda projeler hazırlanıyor" şeklinde konuştu.

"İstanbul Finans Merkezi'nde BDDK ve SPK Binalarının Temeli Atılıyor" Yorumlar

"İstanbul Finans Merkezi'nde BDDK ve SPK Binalarının Temeli Atılıyor" Benzer Haberler


İstanbul Finans Merkezi'nin Binası İçin İhale Yapılıyor!

İstanbul Finans Merkezi'nin Binası İçin İhale Yapılıyor!

TOKİ, Merkez Bankası'nın İstanbul Finans Merkezi üzerinde yapılacak olan yeni binası adına ihale yapıyor. Söz konusu ihale teklifleri 28 Şubat 2017 tarihine kadar alınıp değerlendirilecek. . İstanbul Finans Merkezi'nde BDDK ve SPK Binalarının Temeli Atılıyor

Yeni İstanbul'a Yeni Yaşam Merkezi Neo Bolluca 3

Yeni İstanbul'a Yeni Yaşam Merkezi Neo Bolluca 3

Bugüne kadar Kemerburgaz, Göktürk ve Bolluca’da olmak üzere 200 bin metrekareden fazla alan üzerinde konut inşası gerçekleştiren Neo Yapı, İstanbul’un kuzeyinde gerçekleştirdiği yatırımlara hız kesmeden devam ediyor. Kısa sürede satışları gerçekleşen Neo Bolluca 1 ve 2 projesine yoğun talep üzerine kardeş proje Neo Bolluca 3 geliyor.

Neden İstanbul Finans Merkezi

Neden İstanbul Finans Merkezi

İstanbul Finans Merkezi'nde BDDK ve SPK Binalarının Temeli Atılıyor. Türkiye ekonomisinin gelişiminde yıllar boyunca ayak bağı olmuş bir şey var. O şey de finansman konusu, şuan aktif olarak sorun oluşturmakta. Sadece finansman ihtiyacını karşılamak adına, IMF ile 19 standby anlaşması imzalandı. Hatta 15 kere de borç ötelemesi yapıldı.

Kağıthane Yatırımcıların Merkezi Oldu!

Kağıthane Yatırımcıların Merkezi Oldu!

%60 oranında sona ermiş olan kentsel dönüşüm projesi çerçevesinde yenilenme çalışmaları aracılığıyla cazibe merkezi halini almış olan Kağıthane, yatırımcıları üzerinde toplamayı başarmış durumda.. İstanbul Finans Merkezi'nde BDDK ve SPK Binalarının Temeli Atılıyor

İstanbul Finans Merkezi Son Durum, Havadan Görüntüleri

İstanbul Finans Merkezi Son Durum, Havadan Görüntüleri

Ataşehir üzerinde yapımına devam edilmekte olan İFM projesinin son durumu havadan görüntülere girdi. İstanbul Ataşehir'de yapımına devam edilmekte olan Finans Merkezi projesinin son durumu havadan görüntülendi.

Bursa'nın Cazibe Merkezi Soğanlı Olacak!

Bursa'nın Cazibe Merkezi Soğanlı Olacak!

Osmangazi'deki kentsel dönüşüm çalışmalarını aktaran Belediye Başkanı Dündar, Soğanlı'dan yabancıların bile konut aldığını dile getirdi.. İstanbul Finans Merkezi'nde BDDK ve SPK Binalarının Temeli Atılıyor

Halk GYO İstanbul Finans Merkezi İhalesi Tamamlandı

Halk GYO İstanbul Finans Merkezi İhalesi Tamamlandı

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi projesinde yükselecek kuleler ile merkezi Ankara'da bulunan kamu bankaları Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası ile BDDK ve SPK gibi kurumlarda tek bir merkezden hizmetlerine devam ediyor olacak.

İstanbul Finans Merkezi İçin İlk Toplantı Gerçekleşti!

İstanbul Finans Merkezi İçin İlk Toplantı Gerçekleşti!

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi Koordinasyon Kurulu, ilk toplantısını gerçekleştirmiş durumda. Toplantıda, merkezde yer alması planlanan kuruluşların aylık olarak izlenmesi ve kanun tasarısı çalışmalarının Ocak sonuna yetiştirilmesi kararı çıktı.